МОТОТРАКТОР БУЛАТ T-22
комплектація: Фреза 120 див. + 2-х корпусний Плуг + ЗІП
гарантія: 12 міс.
Витривалий, потужний двигун. Модель оснащена мотором ZS1100, видає максимально 20 кінських сили. Він може функціонувати досить довго завдяки непоганий системі охолодження. Вона завжди справно функціонує і вчасно запобігає перегрівання.
Моторесурс 4000 годин. Відмінний показник для техніки такого типу. Такий ресурс значно відтягує процес першого капітального ремонту.
Наявність планетарного диференціала. Дуже корисний нюанс, зводить до мінімуму стирання покришок.
Блокування ведучої осі. Ще один плюс мототрактора. Завдяки цьому виробникові вдалося досягти підвищеної прохідності машини, поліпшити стійкість, а також уникнути пробуксовки коліс.
Гідравліка із 4-ма робочими режимами. У гідравлічній системі трактора присутня 3 стандартних режиму роботи та плаваючий. Останній дуже зручний під час роботи з плугом та фрезою, дає краще зчеплення з грунтом і більш якісну обробку землі.
Регульоване сидіння. Подбали виробники і про комфорт оператора. Модель оснащена зручним м'яким кріслом з можливістю регулювання по зростанню і вазі.
Зазначимо, що Булат Т-22 – мототрактор досить багатофункціональний. Він прекрасно взаємодіє з навісним обладнанням українського, російського, білоруського та китайського виробництва. Мабуть, найкраще рішення для фермерських та міських робіт в даному ціновому діапазоні.
Технічні характеристики:
Країна походження: Китай
Країна збірки : Україна
Габаритні розміри, мм: 2500 / 1300 / 1300
Дорожній просвіт, см: 30
Конструкційний вага, без навісного обладнання, кг : 780
Розмір задніх коліс : 7,50" - 16'
Розмір передніх коліс : 6,00" - 12'
Колія, мм : 1050 - 1400
Тип ВОМ : Ремінною + шестерний
Привід від двигуна : Пара клиноподібних ременів B3250
Колісна формула : 4 х 2
Тип коробки передач: Механічна з планетарним диференціалом
Кількість передач: (3 вперед + 1 назад) x 2
Тип гальмівної системи : Двосторонній гальма сухого типу (барабаный механічний)
Тип зчеплення : Однодискове, сухого типу, з постійним зчепленням, фрикційного типу
Блокування диференціалу : Примусове блокування диференціала
Тип гідравлічного розподільника : Двовекторний розподільник з плаваючим положенням
Система світу : Дві фари, далекий / ближнє світло, сигнали, поворотникі, габарити.
Звуковий сигнал : Клаксон
Датчики на приладовій панелі : Вольтметр | датчик температури охолоджуючої рідини | датчик тиску масла | лічильник мотогодин
Кількість гидровыходов: 2
Гідропідсилювач керма (ГУР): Ні
Мінімальний радіус розвороту, см : 200
ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН ZS1100-T
Тип двигуна: Горизонтального розташування чотиритактний дизельний двигун
Максимальна потужність, к. с.: 20 л. с. / 14,71 кВт
Об'єм двигуна, куб. см: 1115
Кількість обертів, об./мін.: 2000 - 2200
Кількість циліндрів: 1
Хід поршня, мм: 115
Діаметр циліндра, мм: 115
Система охолодження: Водяне охолодження
Мастило двигуна: Шестерний насос із системою змащення розбризкуванням
Запуск двигуна: Ручний стартер (Z - подібна рукоятка) + електричний стартер
Тип валу відбору потужності: Шків на маховику
Маса двигуна, кг: 197
Габаритні розміри, мм: 910 * 760 * 440
Обсяг паливного бака, л: 9
Номінальна потужність, л. с. : 18,1 л. с. / 13,31 кВт
ГРУНТОФРЕЗА Булат -120
Ширина культивації, см: 120
Необхідний ВМО для приводу: ВМО - шестерня
Необхідна потужність тягового агрегату, л. с.: 18
Глибина обробки, см: 12 - 17
Робоча швидкість, км/год: 2 - 7
Габаритні розміри, мм : 1440 * 1000 * 910
Кількість ножів, шт : 26
Маса, кг: 700
Вся техніка перед відправкою дуже ретельно перевіряється, заливається дизель, олії. Тобто, до Вас мінітрактор доставляємо вже повністю готовий до роботи!
Якщо вам сподобався БУЛАТ T-22, ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас. Або додати трактор в кошик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Булат |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 20 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1115 куб. см |
| Об'єм бака | 9 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Колісна формула | 4×2 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 700 кг |
| Дорожній просвіт | 300 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Немає |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 1 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 1440 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 120 180 ₴










