Квадроцикл Spark SP110-3
Гарантія: 12 міс.
Недорогий та компактний одномісний квадроцикл Spark SP 110-3. Ця модель відрізняється малою вагою, але при цьому привертає своїм агресивним дизайном. Легкий в управлінні, Spark SP 110-3 доведеться Вам до смаку! Крім того, Вас обов'язково порадує його вартість.
Квадроцикл Spark SP 110-3 володіє відмінною прохідністю, що відчувається на бездоріжжі, схилах, або на поганих дорогах. Відмінний вибір для людей, які люблять активний, екстремальний відпочинок, наприклад для мисливців, рибалок та любителів туризму. Незамінна річ для важкодоступних місць, де не проїде автомобіль.
Квадроцикл Spark SP 110-3 оснащений бензиновим одноциліндровим чотиритактним двигуном об'ємом 110 куб. см і потужністю 6,7 кінських сил. Система охолодження повітряно-масляна. Всюдихід заводиться за допомогою електростартера. Коробка передач варіаторна, яка є аналогом автоматичною. Задній хід звичайно ж присутній. Максимальна швидкість, яку розвиває цей квадроцикл, 55 км/год. Ззаду Spark SP 110-3 оснащений гідравлічними дисковими гальмами спереду - механічними з барабанами.
Задній привід 2х4 робить цей квадроцикл досить маневреним.
Але варто відзначити, що квадроцикл Spark SP 110-3 досить скромних розмірів, його вага 106 кг, вантажопідйомність 75 кг. При цьому він обладнаний двома багажниками.
Двигун
Тип карбюраторний 1-циліндровий 4-тактний
Тип палива бензин з октановим числом не нижче 92
Система охолодження повітряно-масляна
Робочий об'єм, см3 107
Система запалювання конденсаторна
Система пуску двигуна електричний стартер
Номінальна потужність, кВт (л. с.) 5,0 (6,7)
Тип масла напівсинтетичне моторне маслокласса SG, SF або вище для 4-тактних мотоциклетних двигунів
Трансмісія автоматична, варіатор і реверс
Головна передача ланцюгова
Шасі
Трубчаста Рама, сталева
Підвіска передня важільна незалежна з амортизатором
Підвіска задня залежна, пружинний амортизатор
Тип переднього гальма барабанний механічний
Тип заднього гальма дисковий гідравлічний
Розмір шин (передні /задні) 16х8.00-7 / 16х8.00-7
Основні параметри
Кількість місць 1
Колісна формула-4x2
Колісна база, мм 960
Кліренс, мм 140
Максимальна швидкість, км/год 55
Напруга бортової електромережі, В 12
Ємність АКБ, Ач 4
Передні світлові прилади фари, ближнє/дальнє світло
Задні світлові прилади стоп-сигнал
Обсяг паливного бака, л 3,5
Максимальна вантажопідйомність (водій і вантаж), кг 85
Максимальний кут підйому, град 15
Максимальний кут спуску, град 15
Конструктивна маса, кг 91
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 1320 х 760 х 980
Якщо вам сподобався Spark SP110-3, ви можете замовити його в пару кліків, щоб отримати доставку у найближчі дві доби. Для цього досить на сторінці товару додати в кошик квадроцикл, ціна якого вказана вище. Також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Система запуску | Електростартер |
| Ємність паливного бака | 4 л |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Тип приводу коліс | 2х4 |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Об'єм двигуна | 107 куб. см |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Дорожній просвіт | 140 мм |
| Довжина | 1320 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 980 мм |
| Вага | 91 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Новий |
- Ціна: 40 200 ₴










