Мінітрактор DF 404 Cab з электропанелью приладів.
Комплектація:
- Масло (двигун, кпп, гідравліка)
- Противаги (вперед)
- ЗІП
- Набір інструментів
- Книжка по експлуатації
Володіє відмінними технічними характеристиками.
Чотирициліндровий двигун, що працює на дизельному паливі.
Економічний, працює з низьким рівнем шуму, має високу зносостійкість, споживає малу кількість палива і має прямий впорскування.
Двигун оснащений водним охолодженням, здатний працювати навіть при низьких температурних режимах.
Мінітрактор DF 404 Cab дуже легко справляється з важкопрохідними ділянками. Має регульовані задні колеса.
Кермо з гідропідсилювачем, дуже простий в управлінні.
Даний трактор з повним приводом.
Сидіння в тракторі дуже комфортне, з амортизаторами.
Чудово справляється з оранкою, сівбою, транспортуванням вантажів, прибиранням сіна і листя.
Багатофункціональний і володіє високими параметрами якості.
Технічні характеристики:
Потужність трактора, л. с. (кВт) 40 (29,4)
Колісна формула 4 × 4
Тип двигуна Вертикальний, 4-циліндровий 4-тактний дизельний з рідинним принудительым охолодженням і безпосереднім уприскуванням.
Пуск двигуна електростартер з безпечним пуском
Об'єм двигуна, см3 2543
Діаметр циліндра/хід поршня 90 × 100
Номінальна витрата палива, г/кВт·год ≤ 255
Тип паливного насосу Плунжерний, рядний
Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв 2400
Номінальне тягове зусилля, кН 7,86
Тип мастила в двигуні мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів
Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт·год ≤ 2,04
Коробка передач (КПП) (4 + 1) × 2
Тип мастила в КПП, задньому мосту мінеральне
Тип мастила в передньому мосту трансмісійне
Блокування заднього диференціалу +
Зчеплення Сухе, дводискове
Гідропідсилювач керма +
Привід вентилятора системи охолодження Кліноременная передача
Гальмівний механізм барабанного типу
Оберти валу відбору потужності (ВВП), об/хв 540/720
Тип насосу гідравлічної системи шестерний насос
Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг 665
Мінімальний кліренс, мм 378
Колісна база, мм 1818
Колія коліс, мм задніх 1100 (база); 1200; 1300; 1400, передніх 1200
Розмір шин задніх 7,5 × 16, передніх 12,4 × 24
Мінімальний радіус повороту, м з одностороннім гальмом 3,2
Теоретична швидкість руху, км/год вперед 1,75 – 32,2, тому 2,3 – 11,92
Обсяг паливного бака, л 28
Об'єм картера двигуна, л 5
Об'єм картера КПП і заднього мосту, л 25
Об'єм картера переднього мосту, л 6,6
Об'єм системи охолодження двигуна, л 12
Об'єм корпусу підйомника, л
Габаритні розміри, (Д × Ш × В), мм 3354 × 1500 × 2300
Конструкційна маса, кг 1685
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш мінітрактор готовий до початку обкатки.
Купити міні-трактор DONGFENG 404 з кабіною за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. У випадку, якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви завжди можете зв'язатися з нашим менеджером, який з радістю проконсультують вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dongfeng |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 40 к. с. |
| Об'єм двигуна | 2543 куб. см |
| Об'єм бака | 28 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1685 кг |
| Колісна база | 1818 мм |
| Дорожній просвіт | 378 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3354 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 2300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 520 030 ₴










