Минитрактор KATA KE-454 с кабиной
гарантия: 24 мес.
Трактор КАТА KE454 з кондиціонером
1 Двигун XINCHAI
2 Модель A495BT-5
3 Об’єм (л) 2,98
4 Кількість циліндрів 4
5 Євро 2
6 Макс.потужність, к.с./кВт 45/33.1
7 Витрати палива, г/кВт/год 235
8 Пусковий підігрівач так
9 КПП/Трансмісія 8F+8R, РЕВЕРС
10 Колісна формула 4х4
11 Вал відбору потужності 540/1000
12 Блокування заднього диференціала так
13 Рульове управління гідравлічне
14 Зчеплення зчеплення подвійної дії, виробництво LUK
15 Розмір гуми передні/задні 8.3-20/12.4-28
16 Переднє крило так
17 Тягове зусилля, кН ≥12
18 Вантажопідйомність, кН ≥7,5
19 Габаритні розміри, ДхШхВ 3450×1650×2500 20 Колія передніх коліс, мм 1205
21 Колія задніх коліс, мм 1244-1425
22 Колісна база, мм 1890
23 Мін. агротехнічний просвіт, мм 305
24 Маса трактора без спорядження, кг 1960
25 Компресор так
26 Задні, передні груза так
27 Гідросистема/виходи 3
28 Обсяг паливного бака, л 45
29 Кабіна Герметична кабіна із фільтром салону; регульоване кермо; сонцезахисна шторка; обшивка салону; система обігріву; система кондиціювання; камера заднього огляду; радіо; прикурювач; USB-порт; покращене сидіння; запобіжний молоток; вогнегасник; склоомивач переднього та заднього скла
30 Задня навіска під шарнір
Вся техника проходит качественную предпродажную подготовку, проверку всех узлов, проверяются уровни масла и технических жидкостей, Ваш минитрактор готов к началу обкатки.
Купить минитрактор KATA KE-454 по лучшей цене в Украине вы можете в нашем интернет-магазине. Достаточно добавить технику в корзину и оставить свою контактную информацию. В случае, если у вас остались дополнительные вопросы, вы всегда можете связаться с нашим менеджером, который с радостью проконсультирует вас.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KATA |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 45 л. с. |
| Объем бака | 45 л |
| Тип привода колес | Полный |
| Колесная формула | 4×4 |
| Коробка переключения передач | Механическая |
| Вес | 1960 кг |
| Колесная база | 1890 мм |
| Дорожный просвет | 305 мм |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Блокировка дифференциала | Да |
| Наличие кабины | Да |
| Тип усилителя руля | Гидроусилитель |
| Количество передач | 8 вперед/8 назад |
| Количество цилиндров | 4 |
| габаритные размеры | |
| Длина | 3450 мм |
| Ширина | 1650 мм |
| Высота | 2500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Реверс | есть |
- Цена: 530 400 ₴








