Міні-трактор XINGTAI T244 THL
гарантія: 24 міс.
Конструктивні особливості:
- Економічний і надійний 3-циліндровий двигун.
- Напівпрозорий циклон на повітрозабірнику повітряного фільтра.
- Электрофакельная система підігріву повітря у вхідному колекторі
- Глушник закритий захисним кожухом по всій довжині.
- Вал відбору потужності 540 об/хв.
- Навісна система з підсиленими нижніми тягами і гідропідйомником.
- Гідравлічне рульове управління з окремими гідронасоси і масляною ванною.
- Буксирне пристрій – швидкознімна маятникова тяга.
- Коробка передач зі швидкісним діапазоном (3+1)х2.
- Колеса, передні 6.00-14, задні 9.50-20.
- Задні гальма барабанного типу з роздільним блокуванням коліс.
- Регульовані передня і задня колії.
Комплектація:
- Амортизированное сидіння.
- Інформативна панель приладів: цифровий лічильник мотогодин, цифровий покажчик рівня палива, стрілочний амперметр, стрілочні індикатори температури двигуна і тиску масла в системі змащення двигуна.
- Рукоятка швидкого руління.
- Електрична розетка для причепа.
- Великі дзеркала заднього виду.
- 2 гідравлічних виходу з швидкороз'ємними муфтами.
- Передні навісні вантажі.
- Вантажі задніх коліс.
- Крила передніх коліс з гнучкими бризковиками.
- Крила задніх коліс з гнучкими бризковиками.
- Вимикач маси.
- Задня додаткова фара.
- Передні і задні кріплення для реєстраційних номерів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Номінальна потужність двигуна, л. с. (кВт) | 24 (17,6) |
| Колісна формула | 4х4 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 5,8 |
| Рульове управління | гидрообъемное |
| Формула перемикання передач | (3+1)х2 |
| Муфта зчеплення | суха, 1-дискова, постійно замкнутого типу |
| Кабіна | – |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 2720х1260х1870 |
| Експлуатаційна маса, кг | 920 |
| ДВИГУН | |
| Модель двигуна | КМ385ВТ |
| Тип двигуна | дизельний, 4-тактний, з безпосереднім вприскуванням |
| Число і розташування циліндрів | 3, вертикальне |
| Об'єм циліндрів, см3 | 1532 |
| Турбонаддув | – |
| Номінальні обороти колінчастого валу, об/хв | 2350 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт*год | ≤275 |
| Тиск уприскування палива, МПа (кгс/см2) | 18,5-19,0 (185-190) |
| Система запуску | електростартер |
| Безпечний пуск | – |
| Система охолодження | рідинна, закрита, з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини |
| Розширювальний бачок системи охолодження | + |
| Обсяг паливного бака, л | 20 |
| Паливний фільтр грубої очистки | прозорий, без датчика наявності води у відстійнику, з пробкою для зливу води |
| Паливний фільтр тонкої очистки | С0506С |
| Повітряний фільтр | контактно-масляний: високий повітрозабірник з напівпрозорим циклоном, масляна ванна, металева сітка |
| Підігрів повітря у впускному колекторі | електро-факельна свічка |
| Декомпрессор | – |
| Система змащення | комбінована, насосом і розбризкуванням |
| Масляний фільтр системи змащення | + |
| Тип масла в картері | моторні масла для дизельних двигунів М-10Г2К, SAE 5W-30, 10W-30, 10W-40 |
| Обсяг масла в картері, л | 5,0 |
| ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА | |
| Тип трансмісії | механічна шестерна |
| Основна коробка передач | 3 швидкості |
| Додаткові понижуючі коробки | 2 діапазону |
| Окрема реверсна коробка | – |
| Теоретична швидкість руху вперед, км/год | 2,6-27,0 |
| Теоретична швидкість руху назад, км/год | 2,5; 9,4 |
| Гальма | на задніх колесах, барабанні, з механічним приводом, здвоєні педалі |
| Стоянкове гальмо | блокування основних гальм з допомогою важеля |
| Блокування заднього диференціалу | важелем |
| Передній міст | ведучий, відключається |
| Рульове управління | гидрообъемное з окремим насосом і окремим масляним баком |
| Гідроциліндр рульового управління | двосторонній симетричний |
| Рукоятка швидкого руління | + |
| Розмір передніх шин | 6.00-14 |
| Розмір задніх шин | 9.50-20 |
| Колісна база, мм | 1560 |
| Колія передніх коліс, мм | 950 |
| Колія задніх коліс, мм | 990, 1340 |
| Кліренс, мм | 220 |
| Агротехнічний просвіт, мм | 300 |
| Мінімальний радіус повороту без гальм, м | 4,5 |
| Мінімальний радіус повороту з гальмами, м | 4,3 |
| Додаткові вантажі передні/задні, (шт. х кг) | 4х10 / 2х15 |
| Тип масла в картері трансмісії і переднього мосту | Трансмісійне ТАП-15, ТАД-17, Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 |
| Обсяг масла в картері трансмісії/ПВР, л | 12,0 / 4,0 |
| Тип масла в ГОРУ | МГ-46В, МГЕ-46В влітку М-В(С) взимку |
| Об'єм масляного бака ГОРУ, л | 1,2 |
| ГІДРОНАВІСНА СИСТЕМА | |
| Задня навісна система | універсальна 3-точкова з гідропідйомником |
| Привід гідропідйомника | вбудований гідроциліндр, окремий шестерний гідронасос |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 420 |
| Управління гідропідйомником | трьохпозиційний гідророзподільник |
| Розміщення масла гідропідйомника | окремо в порожнині гидроподъемного механізму |
| Гідравлічні виходи для підключення навісного обладнання | 2 (1 напір/слив, 1 злив) з быстроразрывными муфтами, управління від основного гідророзподільника |
| Передня навісна система | – |
| Буксировальное пристрій | Знімна маятникова сережка з вертикальною неповоротної цапфой |
| Вал відбору потужності (ВОМ) | задній поздовжній, 6 шліців, Ø35 |
| Оберти валу відбору потужності (ВВП), об/хв | 540 |
| Можливість одночасного підключення ВОМ і буксирування | + |
| Конструкція бічних розтяжок і розкосів | нижні тяги не регулюються, центральна верхня тяга, вертикальні стійки плавно по різьбі, бічні розтяжки - ланцюгові |
| Тип робочої рідини гідросистеми | МГ-46В, МГЕ-46В влітку М-15В(С) взимку |
| Об'єм масляного бака гідросистеми, л | 4,0 |
| Додаткове обладнання | – |
| ЕРГОНОМІКА, ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ | |
| Кабіна водія | – |
| Додаткове обладнання кабіни | – |
| Додаткові підніжки | з лівого боку |
| Сидіння водія | на пружинах, без підлокітників |
| Панель приладів | п'ять окремих круглих індикаторів, без підсвітки |
| Напруга і ємність акумуляторної батареї (В / Ач | 12 / 74 |
| Вимикач маси | + |
| Генератор – тип, напруга (В), потужність (Вт) | змінного струму, 14, 350 |
| Світлове електрообладнання | основні передні фари, задня фара, задні ліхтарі, передні і задні покажчики поворотів |
| Електророзетка для підключення причепа | + |
| Інше електрообладнання | звуковий сигнал, аварійна сигналізація |
| Комплектація | металеві передні крила з гнучкими бризковиками, таблички для кріплення номерних знаків |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш мінітрактор готовий до початку обкатки.
Доставка техніки безкоштовно по всій Україні. Ніяких передоплат. Мінітрактор вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити мінітрактор за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xingtai |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Об'єм бака | 20 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 920 кг |
| Колісна база | 1560 мм |
| Дорожній просвіт | 300 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2720 мм |
| Ширина | 1260 мм |
| Висота | 1870 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 690 ₴





