Минитрактор ENEY ТY-404
гарантия 2 года
Трактор ENEY TY404 без кабіни 1 Двигун LAIDONG 2 Модель KM490BT 3 Кількість циліндрів 4 Об’єм двигуна 4 2,54 5 Євро 2 6 Макс.потужність, к.с./кВт 40/29,4 7 Витрати палива, г/кВт/год 225 8 Пусковий підігрівач так 9 КПП/Трансмісія 10 8F+8R, РЕВЕРС Колісна формула 11 4х4 Вал відбору потужності 12 540/1000 Блокування заднього диференціала 13 так Рульове управління 14 гідравлічне Зчеплення 15 зчеплення подвійної дії Розмір гуми передні/задні 16 7,50-R16/12,4-R24 Переднє, заднє крило пластикові так
Тягове зусилля, кН ≥12,1 18 Вантажопідйомність, кН ≥7,8 19 Габаритні розміри, ДхШ 3100×1500 20 Колія передніх коліс, мм 1200 21 Колія задніх коліс, мм 1244-1425 22 Колісна база, мм 1850 23 Мін. агротехнічний просвіт, мм 395 24 Маса трактора без спорядження, кг 1400 25 Задні, передні груза так 26 Гідросистема/виходи 4-гідро розподільник, 3 плаваючі/1фіксуючі гідро виходи 3 пари задні, 1 пара спереду 27 Обсяг паливного бака, л 40 28 Розетка для причепа так 29 Компресор так
Вся техника перед отправкой очень тщательно проверяется, заливается дизель, масла. То есть, к Вам минитрактор доставляем уже полностью готовый к работе!
Если вам понравился минитрактор, вы можете заказать его в пару кликов, чтобы получить доставку в ближайшие двое суток. Для этого достаточно на странице товара добавить в корзину минитрактор, цена которого указана выше. Также вы можете оформить заказ по телефону, связавшись с нашим менеджером, который сможет дополнительно проконсультировать вас.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эней |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 40 л. с. |
| Объем двигателя | 2540 куб. см |
| Объем бака | 40 л |
| Тип привода колес | Полный |
| Колесная формула | 4×4 |
| Коробка переключения передач | Механическая |
| Вес | 1400 кг |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Блокировка дифференциала | Да |
| Наличие кабины | Нет |
| Тип усилителя руля | Гидроусилитель |
| Количество передач | 8 вперед/8 назад |
| Количество цилиндров | 4 |
| габаритные размеры | |
| Длина | 3100 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Высота | 1770 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Реверс | есть |
- Цена: 344 760 ₴










