Минитрактор Horst L 244 XU
Гарантия 24 мес.
Ключевые особенности минитрактора Horst L244XU:
Характеристики
- ДВИГУН -
Модель двигуна КМ385ВТ
Тип двигуна Дизельний, 4-тактний, із безпосереднім упорскуванням
Кількість і розташування циліндрів 3, вертикальне
Об'єм двигуна, см³ 1532
Турбонаддув Немає
Номінальна потужність двигуна, к.с. (кВт) 24 (17,6)
Повітряний фільтр Контактно-масляний: масляна ванна, металева сітка, циклон
Підігрів повітря у впускному колекторі Електрофакельна свічка
Об’єм паливного бака, л 48
- ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА -
Тип трансмісії Механічна шестеренчаста
Формула перемикання передач (4+1)х2
Основна коробка передач 4 вперед, нейтраль, реверс
Додаткові понижувальні коробки 2 передачі, нейтраль
Окрема реверсивна коробка Немає
Муфта зчеплення Однофункціональна, однодискова, постійно замкнутого типу
Рульове керування Гідрооб’ємне, з окремим насосом та окремим масляним баком
Колісна формула 4×4
Гальма Задні, барабанні, механічні, роздільні педалі на праве і ліве колесо, синхронізація одночасної дії педалей
Блокування диференціала заднього мосту Є
Мінімальний радіус розвороту без гальм, м 4,95
Мінімальний радіус розвороту з гальмами, м 4,5
- ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ -
Номінальне тягове зусилля, кН 6,3
Експлуатаційна маса, кг 1540
Розмір передніх шин 7,5-16
Розмір задніх шин 11,2-24
Додаткові вантажі передні/задні, (од. × кг) 6×11 / 2×25
- НАВІСНА СИСТЕМА -
Задня навісна система Універсальна, 3-точкова
Привод гідропідйомника 2 гідроциліндри
Буксирувальний пристрій Знімна маятникова цапфа
Оберти вала відбору потужності (ВВП), об/хв 540-1000
Об’єм масляного бака гідросистеми, л 6
Гідравлічні виходи для підключення навісного обладнання 4 (2 напір/злив, 2 злив) зі швидкорозривними муфтами, керування від основного гідророзподільника
Додаткове обладнання Немає
- ЕРГОНОМІКА, ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ -
Кабіна водія Немає
Сидіння водія На амортизаторі, регулюється за відстанню до керма, з підлокітниками
Панель приладів Багатофункціональна електронна
Рівна підлога Є
Напруга та ємність генератора, В/А•год 14/750
Напруга та ємність акумуляторної батареї, В/А•год 12/100
Електророзетка для підключення причепа Є
Компресор Немає
Передні крила Сталеві
Магнітола Немає
Кондиціонер Немає
Кабіна з опаленням Немає
Додаткове обладнання Звуковий сигнал, аварійна сигналізація, дзеркала заднього виду, передні і задні фари, передні і задні покажчики поворотів, задній стоп-сигнал і габарити, освітлення кабіни
Вся техника проходит качественную предпродажную подготовку, проверку всех узлов, проверяются уровни масла и технических жидкостей, Ваш минитрактор готов к началу обкатки.
Доставка техники бесплатная по всей Украине. Никаких предоплат. Минитрактор вам привезет курьер нашей компании, который сможет ответить на все ваши вопросы и показать технику в действии.
Купить минитрактор по лучшей цене в Украине вы можете в нашем интернет-магазине. Достаточно добавить технику в корзину и оставить свою контактную информацию. А также вы можете оформить заказ по телефону, связавшись с нашим менеджером, который сможет дополнительно проконсультировать вас.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Хорст |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 24 л. с. |
| Объем двигателя | 1532 куб. см |
| Объем бака | 50 л |
| Тип привода колес | Полный |
| Колесная формула | 4×4 |
| Коробка переключения передач | Механическая |
| Вес | 1350 кг |
| Колесная база | 1820 мм |
| Дорожный просвет | 330 мм |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Блокировка дифференциала | Да |
| Наличие кабины | Нет |
| Тип усилителя руля | Гидроусилитель |
| Количество передач | 8 вперед/2 назад |
| Количество цилиндров | 3 |
| габаритные размеры | |
| Длина | 3540 мм |
| Ширина | 1570 мм |
| Высота | 2050 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Реверс | Нет |
- Цена: 287 300 ₴







