Генератор KURIL KG6000 (6 кВт)
колеса та ручка в комплектацію не входять, але кріплення є
бензиновий, однофазний
Країна-виробник Iспанія
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
ТИП = МОНОЦИЛІНДР
ТИП ДВИГУНА = БЕНЗИНОВИЙ 4-Х ТАКТНИЙ
ОБ'ЄМ ЦИЛІНДРА = 420 СМ3
ОХОЛОДЖЕННЯ = ПОВІТРЯ
СТАРТЕР = ЕЛЕКТРИЧНИЙ
ПАЛИВО = НЕЕТИЛЬОВАНИЙ БЕНЗИН
ЄМНІСТЬ = 25 Л
НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ = 5500 ВТ
МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ = 6000 ВТ
НОМІНАЛЬНА ЧАСТОТА = 50 ГЦ
РОЗМІР (СМ) = 68,3 Х 54,0 Х 54,2
АГА = 81,5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KURIL |
| Страна производитель | Испания |
| Тип топлива | Бензин |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 6 кВт |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 683 мм |
| Высота | 540 мм |
| Ширина | 542 мм |
| Вес | 81 кг |
Информация для заказа
- Цена: 21 000 ₴










