Генератор Anova GC 7000E 7.0 kW
бензиновый, 1-фазний
Anova представляє нам нову модель - генератор Anova GC7000E з деякими покращеннями порівняно з попередньою моделлю. Серед іншого, він має легше шасі, яке в той же час було перероблено, щоб
запропонувати більш збалансовану вагу та забезпечити шасі більший опір. Цифровий РК-дисплей і датчик рівня масла також включені.
Потужний генератор для всіх тих користувачів, яким потрібні найпрофесійніші рішення для виконання щоденної роботи.
Основні характеристики:
Двигун:
● Об'єм двигуна = 420 CC – 16 HP
● Тип двигуна = MA420 – 4T - OHV,з повітряним охолодженням, бензиновий
● RPM = 3000/3600 ОБ/ХВ
● Налаштування напруги = AVR (автоматичне регулювання напруги)
● Тип стартера = Ручний стартер / Електричний стартер
● Об'єм бака = 25L
Генератор:
● Частота = 50 Hz
● Напруга = 230 V
● Номінальна потужність = 6.5 kW / 8.1 kVA
● Максимальна потужність = 7.0 kW / 8.75 kVA
● Вага = 93 kg
● Розмір = 610/500/550 mm
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Anova |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 7 кВт |
| Полная мощность | 8.75 кВА |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 610 мм |
| Высота | 550 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Вес | 93 кг |
- Цена: 38 500 ₴










