Технічні характеристики:
| Потужність двигуна, к.с. (кВт) | 24 (17,65) |
| Колісна формула | 4х4 |
| Тип двигуна | дизельний, 4-тактний, з безпосереднім упорскуванням |
| Кількість та розташування циліндрів | 3, вертикальне |
| Система запуску двигуна | електростартер |
| Система охолодження | рідинна, закрита, з примусовою циркуляцією рідини, що охолоджує |
| Привід вентилятора системи охолодження | клиноременна передача |
| Об'єм двигуна, cм3 | 1532 |
| Коробка передач (КП) | (4+1)х2 |
| Блокування заднього диференціалу | + |
| Муфта зчеплення | однофункціональна, однодискова, постійно замкнутого типу |
| Головна передача | пряма |
| Керування управління | гідравлічне |
| гальма | на задніх колесах, гальмівні барабани |
| Привід гідропідйомника | гідроциліндр закритий |
| Вал відбору потужності (ВОМ) | задній, шліцевий |
| Тип насоса гідравлічної системи | шестерний насос |
| Обороти валу відбору потужності (ВОМ), об/хв | 540 / 1000 |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 420 |
| Кількість гідравлічних виходів | 4 |
| Кліренс, мм | 300 |
| Колісна база, мм | 1650 |
| Колія коліс, мм | передніх 1220, задніх 1250 |
| Розмір шин | передніх 7.5-16, задніх 11,2-24 |
| Мінімальний радіус повороту, м | без гальм 4,95 / з гальмами 4,5 |
| Об'єм паливного бака, л | 48 |
| Вантажі передні/задні, (шт х кг) | 4х11/2x25 |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 3400х1500х1680 |
| Споряджена маса, кг | 1400 |
Вся техника проходит качественную предпродажную подготовку, проверку всех узлов, проверяются уровни масла и технических жидкостей, Ваш минитрактор готов к началу обкатки.
Доставка техники бесплатная по всей Украине. Никаких предоплат. Минитрактор вам привезет курьер нашей компании, который сможет ответить на все ваши вопросы и показать технику в действии.
Купить минитрактор по лучшей цене в Украине вы можете в нашем интернет-магазине. Достаточно добавить технику в корзину и оставить свою контактную информацию. А также вы можете оформить заказ по телефону, связавшись с нашим менеджером, который сможет дополнительно проконсультировать вас.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Хорст |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 24 л. с. |
| Объем двигателя | 1532 куб. см |
| Объем бака | 50 л |
| Тип привода колес | Полный |
| Колесная формула | 4×4 |
| Коробка переключения передач | Механическая |
| Вес | 1350 кг |
| Колесная база | 1820 мм |
| Дорожный просвет | 330 мм |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Блокировка дифференциала | Да |
| Наличие кабины | Нет |
| Тип усилителя руля | Гидроусилитель |
| Количество передач | 8 вперед/2 назад |
| Количество цилиндров | 3 |
| Цвет | Синий |
| габаритные размеры | |
| Длина | 3540 мм |
| Ширина | 1570 мм |
| Высота | 2050 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Реверс | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 254 150 ₴









