Опис
ДМТЗ 544Х новинка для сучасного українського фермера. Це друге покоління 50 сильних мінітракторів, представлене нашою компанією.
ДМТЗ 544Х - потужний мінітрактор за розумні кошти. На сьогодні на ринку України з такими характеристиками схожої моделі просто не знайти!
У моделі ДМТЗ 544Х сконцентровані всі найкращі якості попередніх мінітракторів, а також нові удосконалення, які ще більше розширили функціонал машини, плюс, виробники зробили її ще бюджетнішою та економічнішою.
Важливі переваги та технічні особливості ДМТЗ 544Х:
Чотирициліндровий, дизельний двигун КМ 495ВТ - 50 к. с. з КОМПРЕСОРОМ
Повнопривідний.
Рівна підлога Примусова гідравліка (вниз, верх, плаваючий режим) - на 880кг
Широка гума 11.2/28 і 7.50/20КПП 8+8. РЕВЕРС
Великий передній і задній міст ТЕ504
2-х дискове зчеплення
Вага 1890 кгНавіс від сонця
Оснащений гідравлічним насосом ГУР.
Блокування диференціала.
Модернізована 3-х точкова навіска, посилена (на гаках зі швидкоз'ємами)
є змінні яблучка на 22, 24, 28 мм.
Перемичка під 3-х точку і фаркоп
Збільшена кількість передніх противаг
Регулювання керма (вперед, назад, верх вниз)
Наділений духшвидкісним ВВП - 540/1000 обертів на хв.
Водяна система охолодження.
Наділений гідравлічним підсилювачем керма.
Автомобільна приборка
Наділений батареєю акумуляторною в 100 А годин.
Ванна на 3х точку і ГУР окрема
Володіє противагами (передніми і задніми).
4 гідровиходи (на кожну секцію є плаваючий режим)
Оснащений повітряним фільтром з масляною ванною.
Має першокласне регулювання колій.
Має тумблер маси.Регульований 3-х точковий навісний механізм.
Забезпечений здвоєною педаллю гальма і стоянковим гальмом.
Є окремий фільтр на гідравліку
Наділений ручним газом.
Передбачено окремий важіль, щоб вмикати і вимикати вал відбору потужності.
Має комфортабельне сидіння на амортизаторах із підлокітниками
Надійний і економічний.
Компресор
Якісна оптика (LED)
| Потужність | 50 к. с. |
| Об'єм двигуна | 3170 куб. см |
| Об'єм бака | 35 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Витрата палива | 259 г/кВт*ч |
| Колір | Синій |
| Вага | 1890 кг |
| Теоретична швидкість руху вперед | 38 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 12 км/год |
| Дорожній просвіт | 420 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/8 тому |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 3350 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 2180 мм |
Если вам понравился трактор, вы можете заказать его в пару кликов, чтобы получить доставку в ближайшие двое суток. Для этого достаточно на странице товара добавить в корзину минитрактор, цена которого указана выше. Также вы можете оформить заказ по телефону, связавшись с нашим менеджером, который сможет дополнительно проконсультировать вас.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДМТЗ |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 50 л. с. |
| Объем двигателя | 3170 куб. см |
| Тип привода колес | Полный |
| Колесная формула | 4×4 |
| Коробка переключения передач | Механическая |
| Цвет | Синий |
| Дорожный просвет | 370 мм |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Блокировка дифференциала | Да |
| Тип усилителя руля | Гидроусилитель |
| Количество передач | 8 вперед/8 назад |
| Количество цилиндров | 4 |
| габаритные размеры | |
| Длина | 3350 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Высота | 2180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Реверс | есть |
- Цена: 353 600 ₴







