МОТОТРАКТОР ТИТАН Т-24
ХІТ СЕЗОНУ!
Комплектація - фреза 140 см, 2-х корпусний плуг, ЗІП
Гарантія - 12 міс.
Титан популярний завдяки гарній продуктивності, потужності дизельного двигуна потужністю 24 к. с. Модель отримала хороші відгуки, як якісна китайська техніка для домашнього господарства за прийнятною ціною. Якщо у вас є ділянка землі до 5 га, це оптимальний варіант, який можна купити недорого.
Переваги :
2 секції гідравліки
Працює з різним переднім і заднім причіпним та навісним обладнанням, що дозволяє повністю механізувати роботу в сільському господарстві, частково в будівельній і комунальній галузі.
Вихлопна труба виходить вгору, що збільшує кліренс і зменшує шум під час роботи.
Якісні протектори робить керування простим, дозволяє працювати в обмежених умовах, виконувати роботи на будь-яких типах грунтів. .
Регульовані колії роблять трактор універсальним для обробки всіляких просапних культур.
Технічні характеристики:
Двигун 1115
Тип: Горизонтального розташування чотиритактний дизельний двигун з водяним охолодженням
Метод запуску: Електростартер + ручний пуск (Z - подібна рукоятка)
Діаметр циліндра: 115 мм
Хід поршня: 115 мм
Об'єм двигуна: 1246 см3
Максимальна потужність: 24 к. с.
Номінальна потужність: 18 л. с.
Кількість обертів: 2200 об/хв
Система охолодження: Водяне
Мастило: шестерний насос
Маса двигуна: 230 кг
Габаритні розміри двигуна: 940х700х600 мм
Загальні характеристики мототрактора:
Блокування диференціалу: примусове блокування
Ширина грунтофрез: 140 см
Габаритні розміри без навісного обладнання: 2500х1300х1300 мм
Дорожній просвіт: 240 мм
Конструкційний вага мототрактора: 780 кг
Колеса задні: 9,50 -16", шевронный малюнок протектора
Передні Колеса: 6,00 -12"
Привід від двигуна: пара клиноподібних ременів B3250 в постійному натягу
Номінальний навантажувальна вага для причепа: 2000 кг
Зчеплення: Дводискове, сухого типу, з постійним зчепленням, фрикційного типу
Коробка передач: (3 + 1) × 2, механічна з планетарним диференціалом
Гальма: 2 барабанного гальма
Контроль управління навісним обладнанням: гідравлічна система
Обсяг паливного бака: 9 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1246 куб. см |
| Об'єм бака | 9 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Колісна формула | 4×2 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 780 кг |
| Дорожній просвіт | 240 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Немає |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 1 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 115 810 ₴










