Міні-трактор З КАБІНОЮ DONGFENG DF-244 G2 З РЕВЕРСОМ.
Привід: Повний (4x4)
ГУР: Є
Двигун: 3 циліндра
Блокування диференціалу: Є
Виробник: КНР
Кабіна: Є
Привід від двигуна: Механічна передача
Універсальний, компактний і багатоцільовий китайський трактор (мінітрактор) Dongfeng (Донг Фенг) DF-244 G2 (кабіна) c реверсом синього кольору може застосовуватися в різних галузях: у сільському господарстві, в особистому підсобному господарстві і при комунальної прибирання територій та доріг.
Виробник — Changzhou Dongfeng Agricultural Machinery Group Co., Ltd. (коротка назва - DFAM)
У базовій комплектації трактор Dongfeng DF-244 G2 з кабіною і з реверсом синього кольору оснащується економічним, чотиритактним, 3-х циліндровим дизельним 24-ти сильним двигуном (КМ 385BT) рідинного охолодження, повнопривідною (4х4) механічною трансмісією (з пониженим поруч і блокуванням заднього диференціала), лічильником мотогодин. За функціонування гідравлічної системи трактора Донг Фенг ДФ-244 G2 з кабіною c реверсом відповідає гідронасос, критичним тиском 14 МПа. Дополнительно в базовую комплектацию входит: двухскоростной задний вал отбора мощности (ВОМ) 540 / 1 000 об/мин., задняя 3-х точечная навеска, задний гидравлический распределитель с рычагом управления с 2-мя коннекторами (гидровыходами).
Зручність та комфорт керування трактором Dongfeng DF-244 G2 з кабіною і з реверсом забезпечує: опалювач кабіни, практично рівна підлога в зоні ніг оператора; бічне розташування (праворуч від оператора) важеля коробки передач; реверсивний рух трактора (за допомогою підрульового важеля перемикання напряму руху); комфортне пружна регулюється під зріст і вагу оператора сидіння; гідравлічний підсилювач рульового управління; класичне розташування важелів управління ВОМ і задньої 3-х точкової навіски; короткохідна куліса КПП; роздільні гальмівні педалі; ножний і
ручний акселератор, вентилятор обдування оператора.
За безпеку оператора повнопривідного трактор Dongfeng DF-244 G2 з кабіною і реверсом відповідає: рамна конструкція трактора, дуга безпеки (опція), дзеркала заднього виду, посилені гальма.
У вечірній і нічний час безпеку оператора забезпечать лінзовані галогенові фари з потужним потоком світла, ліхтарі габаритних вогнів, задні стоп сигнали, ліхтар заднього ходу, ліхтарі покажчиків поворотів і майданчик під номерний знак з підсвічуванням.
Надійний, економічний, багатоцільовий китайський міні-трактор Донг Фенг DF-244 G2 з кабіною і з реверсом стане надійним помічником у фермерському чи особистому підсобному господарстві. Він легко зоре плугом земельну ділянку до 20 Га, обробить грунт фрезою - 1,4 м, посадить і збере врожай, допоможе з заготівлею сіна, перевезе вантаж у причепі до 1,5 т., очистить територію та дороги від снігу і виконає ще багато інших видів робіт як у фермерському господарстві, особистому підсобному господарстві так і в комунальному господарстві.
ОСОБЛИВОСТІ ТРАКТОР DONGFENG DF-244 G2 З КАБІНОЮ І
РЕВЕРС:
Рівна підлога в кабіні.
Важіль перемикання передач розташований з права. Металевий кожух під сидінням оператора. Немає наскрізних отворів у місцях переміщення важелів.
Важіль реверсу розташований з лівого боку під кермом.
Посилені передні осі, гідропідсилювач керма.
В зоні паливного бака встановлений тепловідбивач.
Змінний фільтр гидротрансмиссии.
Два насоса НШ. Два незалежних гідравлічних контуру (гідравліки і керма).
Акумулятор конструктивно винесено трохи далі від радіатора.
Пара гидровыходов з швидкознімними коннекторами.
Посилені гальма.
Передні противаги 4 шт. по 20 кг/шт.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТРАКТОР DONGFENG DF-244 G2 з реверсом:
ДВИГУН КМ 385 ВТ
Паливо, тип Дизель
Циліндри, шт 3
Максимальна потужність, к. с. / Квт. 24 / 17,65
Питома витрата палива при експлуатаційній потужності, г/кВт.ч < 242
Номінальна частота обертання, об. / хв. 2 400
Система охолодження, тип. Рідинна
Об'єм двигуна, л. 1,532
Паливний бак, л 28
Фільтрація повітря Рідинна ванна
ТРАНСМІСІЯ
Коробка передач, вид. Механічна
Кількість передач-8 + 8
Наявність реверсу Є
Привід (4 х 4) Підключається повний.
Максимальна швидкість, км/год вперед - 35, тому - 32
Блокировка заднего дифференциала, тип Механическая
ТОРМОЗНАЯ СИСТЕМА, ГУР и СЦЕПЛЕНИЕ
Тормоза, тип Усиленный, Герметичный колодочный
Гидроусилитель руля, тип Гидравлический
Тип сцепления Сухое двухдисковое
ГАБАРИТНЫЕ РАЗМЕРЫ И МАССА
Максимальная длина без навесного оборудования, мм. 2 850
Базовая ширина, мм. 1 360
Высота (до верхней точки кабины), мм. 2 450
Колесная база, мм. 1 574
Клиренс (на сельскохозяйственных шинах), мм. 290
Минимальный радиус разворота (без тормозов), м. 3,9
Масса трактора без навесного оборудования, кг. 1 620
ВОМ
тип ВОМ Полностью независимый
Діаметр / кількість шліців, мм. / шт. 35 / 6
Швидкість обертання заднього ВОМ, об. / хв. 540 / 1 000
ГІДРОСИСТЕМА
Гідравлічний насос CBN-E314(L), тиск запобіжного клапана
14 МПа
Категорія 3-х точкового задній зчеплення 1
Вантажопідйомність 3-х точкового задній зчіпки, 500 кг.
ЕЛЕКТРОСИСТЕМА
Стартер, В/Вт. 2 000 / 12
СТАНДАРТНІ КОЛЕСА
Розмір сільськогосподарських шин, перед./зад. 6,5 - 16 / 11,2 - 24
КАБІНА
Обігрівач кабіни Є
Вентилятор обдування оператора Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dongfeng |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Об'єм бака | 28 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1620 кг |
| Колісна база | 1574 мм |
| Дорожній просвіт | 290 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/8 тому |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2850 мм |
| Ширина | 1360 мм |
| Висота | 2450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | є |
- Ціна: 445 740 ₴

