Квадроцикл HISUN 300
Компанія Hisun на сьогоднішній день один з найбільших, відомих в усьому світі виробників мототехніки. Її продукція продається як в Китаї, так і за кордоном. Цьому сприяє висока якість техніки і доступна вартість.
Давно хочете купити якісний квадроцикл за хорошою ціною? Зверніть увагу на модель Hisun (Хайсан) 300!
Сучасний споживач має низку вимог до позашляхової мототехніки. Компанія Hisun (Хайсан) повністю задовольняє, адже в її модельному ряду є різна за габаритами і функціональності позашляхова техніка, яка вже давно славиться високою якістю.
Квадроцикл Hisun (Хайсан) 300 оснащений одноциліндровим чотиритактним бензиновим двигуном об'ємом 229 куб. см. з рідинною системою охолодження. Є підвищена і знижена передача, блокування диференціала.
Крім того, Hisun (Хайсан) 300 оснащений захистом рук і захистом днища. Також присутній передня лебідка і фаркоп.
Хороший дизайн робить цей всюдихід однією з топових моделей, які часто купують у нашому магазині! Звичайно, цьому сприяє і недорога ціна.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Об'єм двигуна 229 см3
Тип двигуна 4-х тактний, 1-циліндр
Система охолодження рідинна
Максимальна швидкість руху 72 км/год
Потужність двигуна, кВт (л. с.) 23
Максимальна вантажопідйомність (водій і вантаж) 180 кг
Коробка передач клиноремінний варіатор (CVT) (F / N / R) з режимом роботи 2WD
Гальма передні/задні дискові дискові
Кліренс 210мм
Головна передача ланцюгова
Конструкційна маса, кг 260
Передні/задні колеса 25х8-12/25х10-12
Колісна база мм 1305 мм
Габарити ДхШхВ 2100 х 1060 х 1170 мм
Завдяки прямій співпраці з виробником ми продаємо техніку за найкращою ціною та з офіційною гарантією.
Якщо вам сподобався HISUN 300, ви можете замовити його в пару кліків, щоб отримати доставку у найближчі дві доби. Для цього досить на сторінці товару додати в кошик квадроцикл, ціна якого вказана вище. Також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisun |
| Країна виробник | Китай |
| Система запуску | Електростартер |
| Ємність паливного бака | 10 л |
| Система вприскування палива | Інжектор |
| Тип приводу коліс | 2х4 |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Рідинне |
| Об'єм двигуна | 229 куб. см |
| Потужність двигуна | 23 к. с. |
| Максимальна швидкість | 72 км/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Дорожній просвіт | 210 мм |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Висота | 1170 мм |
| Вага | 260 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Новий |
- Ціна: 174 800 ₴










