- Квадроцикл FORTE SHARK III 250
- Гарантія 12 міс.
- Абсолютно новий та ексклюзивний дизайн
- Повноцінний двомісний, великого розміру
- Ергономічна спинка заднього пасажира
- Кольоровий цифровий спідометр
- Захист рук на кермі
- Металевий паливний бак
- Збільшена підніжка з підставкою для ніг заднього пасажира
- Передні та задні LED ліхтарі з денним світлом
- Збільшений передній протиударний бампер з міцного сплаву та рама з порошковим антикорозійним фарбуванням
- Передня та задня багажні полиці з пластиковим покриттям
- Зовнішня розетка
- Збільшений діаметр коліс та малюнок протектора для позашляхового використання
- Фаркоп
- Кікстартер
- Повітряно-мастильне охолодження
- Дзеркала заднього вида
Технічні характеристики:
|
Об'єм двигуна, см3: |
223 |
|
Об'єм паливного бака, л: |
10 |
|
Пуск двигуна: |
кікстартер / електростартер |
|
Система охолодження: |
олійна |
|
Тип двигуна: |
1-циліндровий, 4-тактний, з балансувальним валом |
|
Тормозний механізм: |
задній дисковий, передній дисковий |
|
КПП: |
автоматична |
|
Max швидкість руху, км/год: |
70 |
|
Max вантажопідйомність, кг: |
120 |
|
Габаритні розміри мотоцикла, мм (Д*Ш*В): |
2100х1300х1500 |
|
Вага, кг: |
135 |
Якщо вам сподобався Квадроцикл Shark ||| 250 (camo), ви можете замовити його в пару кліків, щоб отримати доставку у найближчі дві доби. Для цього досить на сторінці товару додати в кошик квадроцикл, ціна якого вказана вище. Також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Тип приводу коліс | 2х4 |
| Об'єм двигуна | 250 куб. см |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Рідинне |
| Потужність двигуна | 17 к. с. |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Ємність паливного бака | 5 л |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Вага | 140 кг |
- Ціна: 115 810 ₴







