КВАДРОЦИКЛ LINHAI M550 LONG
Виробник Linhai (Линхай) вже давно відомий любителям вездеходной техніки.
оснащений чотиритактним двигуном LH188MR-A номінальною потужністю 33 кінських сили.
● Не може не радувати коробка передач і трансмісія. У звичайному режимі їзди задіяні лише задні колеса, що робить квадроцикл більш маневреним. При необхідності підключається і передній міст. Для важкодоступних місць є блокування диференціала. Звичайно, доступна підвищена і знижена передача. Квадроцикл оснащений встановленої з заводу лебідкою.
● Мотовездеход оснащений універсальними покришками на литих дисках. Вони чудово показали себе не тільки на асфальті або піску, але і на траві, і в снігу.
● І передній, і задній багажники розраховані на вагу до 80 кг. На будь-який з них можна встановити кофр або прикріпити вантаж.
● Дрібні речі або документи можна покласти в бардачок, який закривається на ключ.
● Стильний дизайн
Технічні характеристики
Двигун
Обсяг, модель двигуна
LH188MR-A, 493 см3
Тип двигуна
карбюраторний, 4х тактний, 1-циліндр, рідинне охолодження
Номінальна потужність: 24 кВт/33 к. с. при 6500 об/хв
Максимальний крутний момент: 39 N. m. При 5500 об/хв
Тип палива: бензин, не нижче А92
Система охолодження: рідинне
Система запуску: електростартер
Трансмісія: варіатор CVT і реверс F-L-N-R
Привід підключається повний, карданний
Шасі
Рама: сталева, трубчаста
Передня підвіска: незалежна Mcpherson
Задня підвіска: незалежна підвіска Twin-A
Гальма: подвійні дискові з вентиляцією
Шини, розмір передні 25х8-12, задні 25х10-12
Кількість місць 2
Колісна формула 4х4
Кліренс, мм 280
Максимальна швидкість 90 км/год
Витрата палива 5,5 л/100 км
Обсяг паливного бака 14,5 л
Максимальна вантажопідйомність 250 кг
Конструктивна маса 365 кг
Висота по сидінню 900 мм
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 2283х1300х1293
Встановлена лебідка
Якщо вам сподобався Linhai M550Long (4x4), ви можете замовити його в пару кліків, щоб отримати доставку у найближчі дві доби. Для цього досить на сторінці товару додати в кошик квадроцикл, ціна якого вказана вище. Також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Система запуску | Електростартер |
| Об'єм двигуна | 493 куб. см |
| Охолодження двигуна | Рідинне |
| Виробник | Linhai |
| Ємність паливного бака | 14.5 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Потужність двигуна | 33 к. с. |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Максимальна швидкість | 90 км/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тип приводу коліс | 4х4 |
| Габаритні розміри | |
| Дорожній просвіт | 280 мм |
| Довжина | 2283 мм |
| Висота | 1293 мм |
| Вага | 365 кг |
| Ширина | 1300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Новий |
- Ціна: 286 240 ₴










