Мінітрактор RD-404С Forte з кабіною
Гарантія 24 міс.
Мiнiтрактор RD-404С Forte з кабіною — модель на 40 к.с. від торгової марки Forte. Ця модель вирізняється хорошим поєднанням продуктивності, ефективності та споживання палива. Варта уваги надійність і міцність конструкції, безвідмовне функціонування у будь-який час року в умовах клімату України, легкий запуск при будь-якому температурному режимі і елементарне обслуговування.
Мiнiтрактор Forte RD-404С — це модель з універсальними можливостями та відмінними характеристиками прохідності.
Особливості:
- Кабіна: Обігрівач салону, бокові вікна, передній та задній склоочистники, магнітола, камера заднього виду
- Пневматичні гальма
- Комбінована електронна панель приборів
- Рівна підлога
- Реверсивна коробка передач
- Блокування диференціалу заднього моста
- Гідропідсилювач керма
- Подвійне зчеплення
- Гідропідіймач на двох гідроциліндрах
- Двошвидкісний вал відбору потужності
- Регулювання передньої та задньої колії
- Дві пари гідровиходів з швидкоз'ємними муфтами
- Стоянкове гальмо автомобільного типу
- Передні та задні навісні грузи
- Розетка для причепа
- Великі дзеркала заднього виду
Технічні характеристики:
| Потужність трактора, к.с. (кВт) | 40 |
| Колісна формула | 4х4 |
| Тип двигуна | Вертикальний, 4-циліндровий з рідинним примусовий охолодженням і безпосереднім уприскуванням. |
| Пуск двигуна | Електростартер з безпечним пуском |
| Тип паливного насоса | Плунжерний, рядний |
| Коробка передач | (4+41)х2 |
| Блокування заднього диференціалу | Є |
| Зчеплення | Сухе, двухдискове |
| Гідропідсилювач керма | Є |
| Привід вентилятора системи охолодження | Клиноременева передача |
| Гальмівний механізм | барабанного типу |
| Оберти валу відбору потужності (ВВП), об / хв | 540/1000 |
| Тип насосу гідравлічної системи | шестерний насос |
| Мінімальний кліренс, мм | 350 |
| Колісна база, мм | 1560 |
| Розмір шин | задніх 7,5х16, передніх 12,4х28 |
| Мінімальний радіус повороту, м | с односторонним тормозом 3,9 |
| Об'єм паливного бака, л | 22 |
| Габаритні розміри, (Д × Ш × В), мм | 3250х1500х2300 |
| Конструкційна маса, кг | 1570 |
Якщо вам сподобався міні трактор ,ви можете замовити його в пару кліків, щоб отримати доставку у найближчі дві доби. Для цього досить на сторінці товару додати в кошик мінітрактор, ціна якого вказана вище. Також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 40 к. с. |
| Об'єм двигуна | 2545 куб. см |
| Об'єм бака | 28 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1500 кг |
| Колісна база | 1560 мм |
| Дорожній просвіт | 350 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3354 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 2300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | є |
- Ціна: 393 300 ₴










