Мототрактор Булат Т-25
комплектація: Фреза 120 див.; 2-х корпусний Плуг; ЗІП
гарантія: 12 міс.
Переваги даної моделі:
- Оновлений сучасний дизайн .
- Вихлопна труба розташована вгору. Це збільшує кліренс і зменшує шум при роботі.
- Фреза, двохкорпусний плуг, ЗІП в комплекті від виробника.
- Колісна формула 4х2, блокування заднього диференціала.
- Шестерна коробка передач комбінованого типу (3+1)х2. Тобто, виробником передбачено 6 передніх передач і 2 задніх.
- Регульована передня і задня колія.
- Збільшені колеса: розмір передніх 6-12, задніх - 9,5-16 з протекторним малюнком, який гарантує найкраще зчеплення з будь-якими типами грунту.
- М'яке регульоване сидіння, яке робить роботу оператора максимально комфортним.
Технічні характеристики:
Тип живлення Дизель
Модель двигуна: SH1105
Потужність двигуна,К. С. (КВТ): 24 (18,39)
Колісна формула: 4х2
Тип двигуна: 4-тактний дизельний двигун
Система охолодження: водяна
Об'єм двигуна, СМ3: 1 246 см3
Тип мастила в двигуні: мінеральне
Коробка передач: механічна (3 вперед +1 назад)*2
Блокування заднього диференціалу: +
Муфта зчеплення: дводискова
Гальма сухого типу. Барабан
Регульована передня і задня колія: +
Розмір передніх шин: 6,50 - 12
Розмір шин задніх коліс: 9,50 - 16
Конструктивна маса: 790 кг
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш мінітрактор готовий до початку обкатки.
Якщо вам сподобався Булат Т 25, ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас. Або додати трактор в кошик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Булат |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1246 куб. см |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Колісна формула | 4×2 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 790 кг |
| Дорожній просвіт | 300 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Немає |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 1 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 124 550 ₴










