Опис мінітрактора SHIFENG SF 240B
Доступний і надійний за конструкцією задній трактор SHIFENG 240B потужністю 24 л. с., що вирізняється наявністю кліногенного передавання від двигуна до коробки передач. Компонування трактора рамне, передній міст підрессорний. Двигун одноциліндровий із горизонтальним розташуванням циліндра та водяним охолодженням. Наявність ремінного передавання дало змогу спростити конструкцію, неабияк полегшити проведення робіт з обслуговування та ремонту, знизити експлуатаційні витрати. Еластичність ремінної передачі запобігає зламанню двигуна та трансмісії через перевантаження або невмілий вибір швидкості. Обладнаний гальмами барабанного типу, дводисковим зчепленням сухого типу, шестернястою коробкою передач на 6 швидкостей вперед і 1 назад, валом добору потужності. Навісна система стандартна 3-точкова з гідроприводом, є електророзетка для під'єднання причепа та гідравлічний вихід.
Конструктивні особливості мінітрактора SHIFENG SF 240B:
- Горизонтальний 1- циліндровий дизельний двигун
- Водяне охолодження двигуна
- Кліноремний привод від двигуна до коробки передач, 4 ремені
- Повністю шестеренькова коробка передач 6+1
- Ручний газ
- Зчеплення дводискове сухого типу, постійного зачеплення
- Передній міст підресорований
- ВОМ із заднім поздовжнім розташуванням 540 об/хв
- Колеса 6.00-12 / 7.5-20
- Задні барабанні гальма
- Блокування заднього диференціала
- Вимикний привод шестеринчастого насоса гідросистеми
- Стоянкове гальмо
Комплектація трактора SHIFENG SF 240B:
- Великі дзеркала заднього огляду на кронштейнах, що обертаються
- Задня фара
- Ящик для ЗІП на лівому крилі
- Покажчик тиску оливи, покажчик температури охолоджувальної рідини, лічильник мотогодин, вольтметр
- Звуковий сигнал, дальнє/ближнє світло, покажчики поворотів
- Комбінований перемикач режимів роботи електроосвітлювальних приладів
- Вимикач маси
- АКБ ємністю 80 А| год
- Аварійна сигналізація
- Гідравлічна система для задньої навіски
- Ручка швидкого обертання керма
- Передні та задні колеса з протектором "Ялинка"
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Номінальна потужність двигуна, к.с. (кВт) | 24 (17,6) |
| Колісна формула | 4х2 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 4,5 |
| Кермове керування | Механічне |
| Об'єм двигуна, см3 | 1344 |
| Формула перемикання передач | (3х2)+1 |
| Муфта зчеплення | 2-дискова |
| Кабіна | – |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 2860х1400х1770 |
| Експлуатаційна маса, кг | 1050 |
| РУХ | |
| Модель двигуна | SF138-2 |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Кількість і розташування циліндрів | 1, горизонтальне |
| Турбонаддув | – |
| Номінальні оберти колінчастого вала, об/хв | 2200 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт·год | ≤252 |
| Тиск впорскування палива, МПа (кгс/см2) | 20±0,5 (200) |
| Система запуску | Електростартер, ручний стартер |
| Безпечний пуск | – |
| Система охолодження | Рідинна з примусовою циркуляцією |
| Розширювальний бачок системи охолодження | – |
| Об'єм паливного бака, л | 9,0 |
| Паливний фільтр грубого очищення | + |
| Паливний фільтр тонкого очищення | - |
| Повітряний фільтр | Контактно-оливного типу |
| Підігрівання повітря у впускному колекторі | – |
| Декомпресор | + |
| Система змащення | Комбінована, з насосом і розбризкуванням |
| Оливний фільтр системи змащення | – |
| Тип оливи в картері | Моторное масло: ДТЗ TURBOSYNT DIESEL SAE 10W-40 API CF-4/SG |
| Об'єм оливи в картері, л | 4,5 |
| ТРАНСМІСІЯ, ГОДАВА | |
| Тип трансмісії | Механічна шестернева |
| Муфта зчеплення | 2-дискова, постійно замкнутого типу, суха |
| Основна коробка передач | 3 швидкості |
| Додаткові знижувальні коробки | 2 діапазони |
| Окрема реверсна коробка | – |
| Теоретична швидкість руху вперед, км/год | 2,5-27,0 |
| Теоретична швидкість руху назад, км/год | 5,5 |
| Гальма | Барабанні механічні |
| Стоянкове гальмо | + |
| Блокування диференціала заднього моста | + |
| Передний мост | – |
| Кермове керування | Механічне |
| Гідроциліндр кермового керування | – |
| Ручка швидкого рулення | + |
| Розмір передніх шин | 6.00-12 |
| Розмір задніх шин | 7.50-20 |
| Колісна база, мм | 1480 |
| Колія передніх коліс, мм | 1240 |
| Коліщатко задніх коліс, мм | 1200 |
| Кліренс, мм | 280 |
| Агротехнічний просвіт, мм | 340 |
| Мінімальний радіус повороту без гальм, м | 6,7 |
| Мінімальний радіус повороту з гальмами, м | – |
| Додаткові вантажі передні/задні, (шт. × кг) | 1х26 / 2х16,5 |
| Тип оливи в картері трансмісії та переднього моста | Трансмісійна олива ДТП ТАД-17і SAE 85W-90 API GL-5 |
| Об'єм оливи в картері трансмісії/ПВМ, л | 10,0 / – |
| Тип олії в ГОРУ | – |
| Об'єм оливного бака ГОРУ, л | – |
| НАВІСНА СИСТЕМА | |
| Задня навісна система | Універсальна 3-точкова з гідропідіймачем |
| Привод гідропідіймача | Вбудований гідроциліндр, окремий шестерний гідронасос |
| Максимальна вантажність навісного механізму, кг | 300 |
| Керування гідропідіймачем | Гідророзподільник трипозиційний |
| Розміщення оливи гідропідіймача | Окремо в корпусі гідропідіймального механізму |
| Гідравлічні виходи для під'єднання навісного обладнання | 1 (напір/слив) |
| Передня навісна система | – |
| Буксувальний пристрій | Знімна маятникова сережка з вертикальною неповоротною цапфою |
| Вал отбора мощности (ВОМ) | Задній поздовжній, 6 шліць, Ø 35 |
| Обороты вала отбора мощности (ВОМ), об/мин | 540 |
| Можливість одночасного під'єднання ВОМ і буксирування | – |
| Конструкція бічних розтяжок і розкосів | Нижні тяги не регулюються, центральна верхня тяга, вертикальні стійки й бічні розтяжки — плавно по різі |
| Тип робочої рідини гідросистеми | ДТЗ HYDRA SYNT ISO НМ ISO 46 DIN HLP 46 |
| Об'єм оливного бака гідросистеми, л | 3,2 |
| Додаткове обладнання | – |
| ЕРГОНОМІКА, ЕЛЕКТРООСТРУДАННЯ | |
| Сидіння водія | Відкидне |
| Панель приладів | З окремими індикаторами |
| Напруга та ємність акумуляторної батареї, В/А·год | 12 / 80 |
| Вимикач маси | + |
| Генератор — тип, напруга (В), потужність (Вт) | Змінного струму, 14, 350 |
| Світлове електрообладнання | Основні передні фари, задня фара, задні ліхтарі, передні та задні покажчики поворотів |
| Електророзетка для під'єднання причепа | + |
| Інше електрообладнання | Звуковий сигнал, аварійна сигналізація |
Вся техніка перед відправленням дуже ретельно перевіряється, заливається дизель, олії. Тобто, до Вас мінітрактор доставляємо вже повністю готовий до роботи!
Якщо вам сподобався трактор, ви можете замовити його за кілька кліків, щоб отримати доставку в найближчі дві доби. Для цього достатньо на сторінці товару додати в кошик мінітрактор, ціна якого вказана вище. Також ви можете оформити замовлення телефоном, зв'язавшись із нашим менеджером, який зможе додатково проконсультуватися з вами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shifeng |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1344 куб. см |
| Об'єм бака | 9 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Колісна формула | 4×2 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1050 кг |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Немає |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2860 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Висота | 1770 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 135 470 ₴










