Мінітрактор Forte RD 244R (Реверс): опис
Мінітрактор Forte RD 244R (Реверс) — модель на 24 к.с. від відомої торгової марки Forte (Форте). Ця модель вирізняється хорошим поєднанням продуктивності, ефективності та споживання палива. Варта уваги надійність і міцність конструкції, безвідмовне функціонування у будь-який час року в умовах клімату України, легкий запуск при будь-якому температурному режимі і елементарне обслуговування.
Купити багатофункціональний мінітрактор Forte (Форте) RD 244 з валом відбору потужності можна недорого, тим самим підвищивши рентабельність малого і середнього агробізнесу та комунальної діяльності з виконанням простих технічних завдань. На Forte (Форте) RD 244 в нашому магазині безкоштовна доставка без передоплати. Надаються документи для реєстрації.
Застосування Forte (Форте) RD 244

Мінітрактор Forte RD 244R (Реверс) — це модель з універсальними можливостями та відмінними характеристиками прохідності. За рахунок підсиленного механізму вузла зчеплення, вантажопідйомності механізму в 423.00 кг, є можливість агрегатувати навісні знаряддя різного принципу дії, пристрої, робочої ширини і ваги.
Збільшений до 320.00 мм кліренс дозволяє обробляти на будь-якому етапі вирощування просапні культури з різною шириною міжрядь без пошкодження рослин. Цьому ж сприяє і регульована ширина колії в діапазоні до 1230.00 мм.
Міні-трактор Forte (Форте) RD 244 оснащується ВВП на 540/1000 об./хв. Це - універсальний агрегат, з яким можна агрегатувати широкий спектр навісок.
Потенціалу потужності в 24 к.с. досить для того, щоб ефективно і з високою швидкістю обробляти городи, поля, сади та ділянки іншого призначення. Застосування мінітрактора Forte (Форте) RD 244 доцільно не тільки в підготовчий період і при догляді за різними культурами, а й на етапі збору врожаю, прибирання території після завершення посівного сезону. За допомогою такої спецтехніки можна якісно очищати прибудинкову територію і дороги дворів від сміття, опалого листя, бруду, снігу.
Мінітрактор Forte RD 244R (Реверс) експлуатаційні особливості
Універсальність трактора Forte (Форте) RD 244 обумовлена за рахунок наступних технічних характеристик:
- Потужність 24 к.с чи 17.65 кВт забезпечує 3-х циліндровий двигун моделі . Охолодження двигуна - рідинне, закрите, з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини.
- Привід — 4x4 (повний привiд).
- Блокування диференціала:
- Вал Відбору Потужності (ВВП) здійснює 540/1000 обертів за хвилину.
- Коробка передач - механічна, (4+1)x2.
- Колісна база трактора - це передні шини розміром 7.50-16 і задні — 11.20-24. Протектор досить глибокий для легкого руху на різних ґрунтах, на нерівномірному рельєфі. Для захисту оператора від попадання бруду на робоче місце на передніх крилах встановлені гумові бризковики.
- Паливний бак на 17.00 літрів виключає необхідність частої дозаправки під час виконання робіт.
- Для комфортного управління та контролю над технічним станом мінітрактора є панель управління, ближнє світло, покажчики поворотів.
Технічні характеристики:
| Потужність двигуна, к.с. (кВт) | 24 (17,65) |
| Привід | 4х4 |
| Тип двигуна | дизельний, 4-тактний, з непосредственним уприскуванням, без турбонаддува |
| Кількість і розташування циліндрів | 3, вертикальне |
| Пуск двигуна | електростартер |
| Охолодження двигуна | рідинне, з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини |
| Привід вентилятора системи охолодження | кліноремена передача |
| Об'єм двигуна, cм3 | 1531,33 |
| Діаметр циліндра / хід поршня, мм | 85 / 90 |
| Номінальний споживання палива двигуном, г / кВт * год | ≤275 |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/мин | 2350 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 5,8 |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*ч | 2,31 |
| КПП | (4+4)х2 |
| Блокування заднього диференціалу | + |
| Муфта зчеплення | суха 1-дискова постійно замкнутого типу |
| Головна передача | пряма |
| Рульове управління | гідравлічне |
| Гальмівна система | на вторинному валу КПП, гальмівні барабани |
| Вал відбору потужності (ВВП) | задній, шліцьовій |
| Тип насосу гідравлічної системи | шестерний насос (НШ) для приводу навішування / НШ для роботи ГПК |
| Оберти ВВП, об / хв | 540 / 1000 |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 420 |
| Дорожній просвіт, мм | 300 |
| Колісна база, мм | 1700 |
| Колія коліс, мм | передніх 1200, задніх 1230 |
| Розмір коліс | передніх 6.50-16, задніх 11.2-24 |
| Мінімальний радіус повороту, м | без гальм 3,0, с гальмами 2,3 |
| Швидкість руху, км/г вперед | 2,11-32,19, назад 1,68-7,75 |
| Обсяг паливного бака, л | 17,0 |
| Обсяг картера двигуна, л | 6,6 |
| Обсяг картера КПП і заднього моста, л | 11,0 |
| Обсяг картера переднього моста, | 4,0 |
| Обсяг системи охолодження двигуна, л | 6,0 |
| Кількість гідравлічних виходів | 4 |
| Роз'єм під причіп (розетка) | + |
| Гідропідсилювач керма | + |
| Лічильник мотогодин | + |
| Сидіння з амортизатором | + |
| Задні вантажі | + |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 3100х1500х1900 |
| Споряджена маса, кг | 1350 |
Вся техніка перед відправкою дуже ретельно перевіряється, заливається дизель, олії. Тобто, до Вас мінітрактор доставляємо вже повністю готовий до роботи!
Якщо вам сподобався Мінітрактор Forte RD-244 R , ви можете замовити його в пару кліків, щоб отримати доставку у найближчі дві доби. Для цього досить на сторінці товару додати в кошик мінітрактор, ціна якого вказана вище. Також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм бака | 17 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1350 кг |
| Колісна база | 1700 мм |
| Дорожній просвіт | 300 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/8 тому |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3100 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 266 570 ₴








