Мінітрактор BRANSON 2500 з Кабіною
Комплектація:
Масло (двигун, кпп, гідравліка)
Противаги (вперед)
ЗІП
Набір інструментів
Книжка по експлуатації
Гарантія: 24 міс.
МІНІТРАКТОР BRANSON 2500 - НОВЕ СЛОВО В ТЕХНІЦІ ДЛЯ ВАШОГО ГОСПОДАРСТВА
BRANSON 2500 - це універсальний корейська мінітрактор, який оснащений кабіною. Цей агрегат є відмінним вибором для сільського господарства, транспортних і комунальних робіт. Всі трактори, які випускаються під цим брендом, славляться своєю екологічністю і рівнем безпеки оператора. Ці дані підтверджені сертифікатами незалежних міжнародних сільськогосподарських організацій.
Техніка BRANSON добре відома в усьому світі, вона має безліч шанувальників, які обирають її з року в рік. Трактори, що випускаються під цим брендом виробляються в Південній Кореї, а сам бренд належить компанії Kukje Machinery, яка була заснована ще в 1968 році. На даний момент цей виробник є одним з лідируючих виробників Кореї.
Техніку BRANSON активно використовують за межами Китаю, наприклад, у Сполучених Штатах Америки бренд вже тричі отримував премію EDA's Gold Level USA в номінації "Вища оцінка ступеня задоволеності офіційних представників". Ця нагорода присуджується тим компаніям, які, на думку незалежних експертів, досягають найвищих показників за такими критеріями:
● кількість поставок;
● якість продуктів;
● технічні ресурси техніки;
● рівень комунікації з імпортерами.
Мінітрактор BRANSON 2500 є ідеальним рішенням для самих різних сільськогосподарських і комунальних завдань. Наприклад, він підходить для обробітку землі, догляду за посівами, збору врожаю, покосу трави, заготівлі сіна на зиму, прибирання території, перевезення вантажів.
Великою перевагою трактора BRANSON є його компактність, яка дозволяє купувати дану техніку навіть для невеликих підприємств або приватних господарств, у тому числі лісових, тваринницьких та фермерських. Техніка також славиться своєю високою потужністю. Її забезпечує першокласний чотиритактний дизельний двигун А1100Н2 з безпосереднім двигуном. Показник потужності для даної моделі 24 кінських сили.
Технічні характеристики:
Двигун: А1100N2
Потужність двигуна, л. с.: 24
Привід: 4х4
Тип двигуна: дизельний, 4-такстный з безпосереднім вприскуванням
Кількість циліндрів: 3
Система запуску двигуна: електростартер
Об'єм двигуна, см3: 1175
КПП: (3+1)х2
Вал відбору потужності (ВОМ): задній шлицевой
Оберти валу відбору потужності (ВВП), об/хв: 540/960
Кількість гидровыходов 2
Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг: 650
Мінімальний кліренс, мм: 349
Колісна база, мм: 1502
Розмір шин: передніх 6.00-12; задніх: 9.5-18
Обсяг паливного бака, л: 23,0
Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм: 3030х1124х2216
Вага, кг: 819
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш мінітрактор готовий до початку обкатки.
Купити мінітрактор BRANSON 2500 за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. У випадку, якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви завжди можете зв'язатися з нашим менеджером, який з радістю проконсультують вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Branson |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1175 куб. см |
| Об'єм бака | 23 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 819 кг |
| Колісна база | 1502 мм |
| Дорожній просвіт | 349 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3030 мм |
| Ширина | 1124 мм |
| Висота | 2216 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 458 330 ₴










