Мінітрактор Jinma JMT 3244 HS
Гарантія 24 міс.
Технічні характеристики:
| Двигун: | КМ 385ВТ |
| Потужність: | 17,6 кВт / 24 к.с. |
| Тип двигуна: | 4-хтактний, 3-х циліндровий з вертикальний |
| Об'єм двигуна: | 1532 куб. см |
| Паливо: | Дизель |
| Витрати палива: | 248 г/кВт*год |
| Номінальні витрати мастила в двигуні: | 2,04 г/кВт*год |
| Номінальне тягове зусилля: | 6,5 кН |
| Колісна формула: | 4 х 4 |
| Зчеплення: | двухдискове |
| Гідропідсилювач керма: | є |
| Тип тпаливного насоса: | плунжерний, рядний |
| Система охолодження: | Водяне |
| Пуск двигуна: | Електростартер |
| Об'єм паливного бака: | 18 л |
| Об'єм картера двигуна: | 6,6 л |
| Об'єм картера КПП і заднього моста: | 14 л |
| Об'єм картера переднього моста: | 6 л |
| Об'єм системи охолодження двигуна: | 10 л |
| Об'єм корпуса підйомника: | 8 л |
| Діаметр циліндра/хід поршня: | 85 х 90 мм |
| Номінальні оберти колінчатого вала: | 2350 об/хв |
| КПП (коробка передач): | 16+4 |
| Колісна база: | 1720 мм |
| Мінімальний кліренс: | 350 мм |
| Колія задніх колес: | 1220; 1290; 1300; 1380 мм |
| Колія передніх колес: | 1000; 1080; 1140; 1180; 1220; 1260; 1320; 1400 мм |
| Розмір задніх шин: | 9.5-24 |
| Розмір передніх шин: | 6.00-16 |
| Габаритні розміри: | 3180х1440х1900 мм |
| Маса: | 1330 кг |
Мінітрактор JINMA JMT 3244 HS: функціонал, технічні характеристики, детальна інформація про використання.
Мінітрактор JINMA JMT 3244 HS був розроблений в 2020 році. Техніка відразу завоювала перше шанувальників, як тільки вийшла на ринок. В основі конструкції розташовується широко відомий чотиритактний двигун КМ385ВТ, потужність якого досягає 24 кінських сили. Він працює на трьох циліндрах, розташовується двигун вертикально. Для даного минитрактора використовується дизельне паливо, яке дозволяє заощадити вам бюджет. Електростартер полегшує процес запуску двигуна. Щоб уникнути перегрівання всього минитрактора і, зокрема, конкретно двигуна, виробник встановлює на дані міні-трактори систему примусового рідинного охолодження, яка зарекомендувала себе як незамінна складова під час високоінтенсивних робіт або ж в жарку пору року. Температуру і кількість охолоджуючої рідини ви можете контролювати на приладовій панелі.
Повний привід дозволяє мінітракторів JINMA JMT 3244 HS з легкістю долати будь-які перешкоди, незалежно від типу місцевості. Навіть на повному бездоріжжі масивні колеса зможуть подолати ями і вибоїни.
Триточковий навісний механізм дозволяє зробити з минитрактора універсальну машину, яка впорається з будь-якими вашими завданнями як в сільському господарстві, так і в комунальній або будівельній сфері. Завдяки трехточкі ви зможете агрегатувати до мінітракторів саме різне навісне обладнання для виконання широкого спектру завдань. Крім того, важливу роль відіграє вал відбору потужності, який має два режими роботи. Режими відрізняються швидкістю обертання валу: 540 і 1000 оборотів в хвилину. Дані функції дозволяють використовувати техніку в самих різних сферах, що робить JINMA JMT 3244 HS ціна Україна ідеальним варіантом для будь-якого господарства і підприємства.
У комплекті з міні-тракторів ви отримаєте ЗІП пакет спеціальних інструментів, які можуть стати в нагоді вам в самі різні моменти роботи, тому дуже зручно, що в міні-тракторів Джинма вони завжди знаходяться під рукою.
Гідропідсилювач керма зробить роботу оператора комфортніше, тому як він в рази полегшує управління мінітракторів. Більше вам не доведеться прикладати зусилля для повороту. Крім того, за допомогою гідропідсилювача радіус повороту частково знижується.
Вся техніка перед відправкою дуже ретельно перевіряється, заливаються дизель, олії. Тобто, до Вас мінітрактор доставляємо вже повністю готовий до роботи!
Якщо вам сподобався мінітрактор, ви можете замовити його в пару кліків, щоб отримати доставку у найближчі дві доби. Для цього досить на сторінці товару додати в кошик мінітрактор, ціна якого вказана вище. Також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinma |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Об'єм бака | 30 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1330 кг |
| Колісна база | 1720 мм |
| Дорожній просвіт | 300 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3180 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 262 200 ₴










