Міні-трактор Dongfeng 244DH
Комплектація:
- Масло (двигун, кпп, гідравліка)
- Противаги (вперед)
- ЗІП
- Набір інструментів
- Книжка по експлуатації
Повнопривідний просапний трактор потужністю 24 к. с. в розширеній комплектації. Володіє всіма достоїнствами трактора 244D, і на додаток до цього обладнаний гідравлічним рульовим керуванням, що значно збільшує комфортність експлуатації і знижує стомлюваність водія.
Конструктивні особливості:
Новий, сучасний дизайн.
Надійний 3-циліндровий двигун 24 к. с.
Коробка передач-8+2.
Передній ведучий міст.
Гідропідсилювач рульового управління, з окремим бачком і гідравлічним насосом.
Гідропідсилювач рульового управління.
2-швидкісний ВОМ 540 / 730 об/хв.
Регульована передня і задня колії.
Роздільні гальма задніх коліс.
Стоянкове гальмо.
Подвійна очищення палива.
Блокування диференціалу заднього мосту.
Високі та широкі передні колеса 6.00-16.
Амортизатор для легкого і зручного піднімання капота.
Фари оснащені лінзової оптикою.
Вдосконалений стоянкове гальмо.
Комплектація:
Покажчик тиску оливи, покажчик температури охолоджуючої рідини, амперметр, покажчик рівня палива.
Гідравлічний вихід.
Задня додаткова фара.
Передні навісні вантажі 4х20 кг.
Зчіпний пристрій для причепа.
Дзеркала заднього виду.
На крилах встановлені повторювачі покажчиків поворотів і габаритів.
Сигнал аварійної зупинки.
Гумовий килимок.
Технічні характеристики:
Потужність трактора, к. с. (кВт) 24 (17,6)
Колісна формула 4х4
Тип двигуна вертикальний, 3-циліндровий 4-тактний дизельний з примусовим рідинним охолодженням і безпосереднім уприскуванням.
Пуск двигуна електростартер з безпечним пуском
Об'єм двигуна, см3 1532
Діаметр циліндра/хід поршня 85х90
Номінальна витрата палива, г/кВт*год 248
Тип паливного насосу плунжерний, рядний
Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв 2350
Номінальне тягове зусилля, кН 5,8
Тип мастила в двигуні мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів
Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*год 2,04
Коробка передач (КПП) (4+1)х2
Тип мастила в КПП, задньому мосту трансмісійне
Тип мастила в передньому мосту трансмісійне
Блокування заднього диференціалу +
Зчеплення сухе, однодискове
Гідропідсилювач керма +
Привід вентилятора системи охолодження кліноременная передача
Гальмівний механізм барабанного типу
Оберти валу відбору потужності (ВВП), об/хв 540 / 730
Тип насосу гідравлічної системи шестерний насос
Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг 423
Мінімальний кліренс, мм 292
Колісна база, мм 1630
Колія коліс, мм: передніх 1140
задніх 1140 / 1020, 1120
Розмір шин, передніх 6.00-16
задніх 9.5-24
Мінімальний радіус повороту, м з одностороннім гальмом 2.8±0.2
без гальма 3.0±0.2
Теоретична швидкість руху, км/год вперед 1,32-30,48
тому 1,73-8,96
Объєм паливного баку, л 25
Об'єм картера двигуна, л 6,6
Об'єм картера КПП і заднього мосту, л 20
Об'єм картера переднього мосту, л 6
Об'єм системи охолодження двигуна, л 6
Габаритні розміри,(ДхШхВ), мм 3200 х 1440 х 2000
Споряджена маса, кг 1310
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш мінітрактор готовий до початку обкатки.
Купити міні-трактор Dongfeng 244DH за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. У випадку, якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви завжди можете зв'язатися з нашим менеджером, який з радістю проконсультують вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dongfeng |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Об'єм бака | 25 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1310 кг |
| Колісна база | 1630 мм |
| Дорожній просвіт | 292 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3200 мм |
| Ширина | 1440 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 288 420 ₴










