МОТОЦИКЛ MINI BIKE LINHAI MB200
Мотоцикл ідеально підходить для використання в повному бездоріжжі, а завдяки його не превеликий вазі до 64 кг він дуже легко транспортується.
Не великі габарити мотоцикла припадуть до смаку батькам, які шукають міні мотоцикл для дітей і підлітків, батьки раніше не знайомі зі світом мотоциклів, можуть не турбуватися про технічні проблеми, так як завдяки продуманій конструкції Mini bike Linhai MB200 він дуже простий в експлуатації. Підходить для дорослих і дітей.
Позашляховий мотоцикл Linhai MB200 , новинка на ринку України ! Подібні мотоцикли розроблені спеціально для американських експедиційних військ і частин спеціального призначення, висота до сідла -65 см , довжина -170 мм , двигун 200 куб. Чотиритактний мотор потужністю 5 л. с. Максимальний момент досягається вже на 2500 оборотах, максимальна швидкість до 40 км на годину. Коробка автомат, мотоцикл з-за особливостей конструкції, не придатний до використання по дорогах загального використання.
Мотоцикл ідеально підходить для використання в повному бездоріжжі, а завдяки його не превеликий вазі до 64 кг він дуже легко транспортується.
Не великі габарити мотоцикла припадуть до смаку батькам, які шукають міні мотоцикл для дітей і підлітків, батьки раніше не знайомі зі світом мотоциклів, можуть не турбуватися про технічні проблеми, так як завдяки продуманій конструкції Mini bike Linhai MB200 він дуже простий в експлуатації. Підходить для дорослих і дітей.
Переваги:
- Ціна, досить тяговий двигун, простота конструкції, легкий і компактний, колеса від квадроцикла, байк можна використовувати круглий рік, а отже, не так схильний до сезонності як інші мотоцикли, аналогів на ринку України немає.
- Цільова аудиторія потенційних покупців: фермери, сільські жителі, єгері, мисливці і рибалки (у тому числі для зимової риболовлі підходить), дачники, діти.
Технічні характеристики:
Двигун / Трансмісія
Тип двигуна 1-циліндр, 4-х тактний, 2-клапанний
охолодження повітряно-змащувальне
Робочий об'єм (см3) 196
Макс. потужність (к. с. при об / хв) 5 л. с./ 3600 об/хв
Макс.крутн.момент (Нм /при об/хв) 8,1 М.м./ 2500 об/хв
ступінь стиснення 8,5 : 1
паливна система карбюратор
система запалювання T. C. I
система пуску кік стартер (ручний стартер)
КПП автоматична
шасі
Рама сталева трубчаста
передня підвіска відсутній
задня підвіска відсутній
Гальма, передній / задній
Шини, передня / задня 19х7-8//19х7-8
ДхШхВ (мм) 1700*810*1000
Колісна база (мм) 1140
Висота за сидінням (мм) 650
Дорожній просвіт (мм) 200
Суха вага (кг) 64
Ємність паливного бака (л) 3
Максимальна швидкість (км / год) > 35
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш мотоцикл готовий до початку обкатки.
Купити МОТОЦИКЛ MINI BIKE LINHAI MB200 за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. У випадку, якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви завжди можете зв'язатися з нашим менеджером, який з радістю проконсультують вас.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Linhai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Вага | 64 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Клас мотоцикла | Багатоцільовий |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Мотоцикли |
- Ціна: 34 520 ₴








