|
Масо-габаритні характеристики |
|
| Кліренс, мм | 220 |
| Довжина, мм | 1870 (загальна довжина із платформами багажників) |
| Ширина, мм | 1 120 |
| Висота, мм | 1 210 |
| Колісна база, мм | 1205 |
| Споряджена маса (без урахування палива), кг | 180 |
| Допоміжні атрибути OFF-ROAD | |
| Лебідка | Модель серії 1.5P. Номінальне тягове зусилля: 200Ibs (900kgs); Електродвигун напругою 12 В постійного струму потужністю 1.4 kW /; Стандарт пиловологозахисту: IP67; Робочий механізм: Диференціальна зубчаста передача з ковзаючою коронною шестірнею; Передавальне відношення: 110: 1. Гальмо: Динамічний і механічний; Сталевий трос 5,6 мм діаметр і 11 м завдовжки; |
| Характеристики | |
| Діаметр циліндра та хід поршня | 69 x 61 |
| Двигун, тип | Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий, двоклапанний, примусового повітряно-олійного охолодження з окремим винесеним масляним радіатором. У конструкції двигуна інтегрований балансувальний вал для зниження вібрацій |
| Ступінь стиснення | 9.0 :1 |
| Об'єм, куб.см | 233 |
| Система електроживлення | АКБ 12V9А |
| Система живлення двигуна | Карбюратор постійного розрядження (вакуумний мембранний тип) |
| Система мащення | Примусова з масляним насосом підвищеної продуктивності, встановленим у нижній частині картера для виключення масляного голодування у режимі їзди поздовжніх та поперечних нахилів до 38 градусів |
| Система запалювання | Електронне (CDI) з електростартером для запуску двигуна |
| Максимальна потужність, к.с./об.хв. | 15 / 7000 |
| Максимальний крутильний момент, Нм при об/хв | 14 / 6000 |
| КПП | Автоматична трансмісія, безступінчастий варіатор (СVT) з положеннями Передній хід/Нейтраль/Задній хід |
| Тип приводу | Комбінований варіант: CVT + ланцюговий привід провідної осі (маркування ланцюга 530H) |
| Задній гальмівний механізм | Монодисковий з гідравлічним приводом та однопоршневим супортом |
| Підвіска задня | Маятникова з пружинно-гідравлічним моноамортизатором зі збільшеним ходом, гвинтова пружина зі ступінчастим регулюванням переднатягу |
| Підвіска передня | Незалежна, подвійні A-подібні поперечні важелі, амортизатори зі збільшеним ходом, гвинтові пружини зі ступінчастим регулюванням переднатягу. На торцевій частині кульових опор передбачені прес-масляни для обслуговування |
| Передні гальмівні механізми | Дискові з гідравлічним приводом та армованими гальмівними магістралями |
| Колісні диски | Легкосплавні, пофарбовані захищені від корозії катафорезною обробкою Передній та задній диски 10-ти дюймові. |
| Максимальна швидкість, км/год | 69 |
| Витрата палива, л/100 км | 4,6 |
| Вантажопідйомність, кг | 180 |
| Розмір шин передні/задні | АТ23×7-10 - передні та АТ22×10-10 – задні |
| Об'єм паливного бака, л | 8 |
| Значення пакувальних розмірів мототехніки | |
| Довжина, м | 1,70 |
| Ширина, м | 1,10 |
| Висота, м. | 0,80 |
| Вага, кг |
223 |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш квадроцикл готовий до початку обкатки.
Доставка техніки здійснюється по всій Україні. Ніяких передоплат. Квадроцикл Вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити квадроцикл за найкращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення по телефону, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comman |
| Тип приводу коліс | 2х4 |
| Об'єм двигуна | 250 куб. см |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Рідинне |
| Потужність двигуна | 19 к. с. |
| Максимальна швидкість | 80 км/год |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Ємність паливного бака | 4 л |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 195 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 810 ₴







