Мінітрактор KATA KE-454 з кабіною
гарантія: 24 міс.
Трактор КАТА KE454 з кондиціонером
1 Двигун XINCHAI
2 Модель A495BT-5
3 Об’єм (л) 2,98
4 Кількість циліндрів 4
5 Євро 2
6 Макс.потужність, к.с./кВт 45/33.1
7 Витрати палива, г/кВт/год 235
8 Пусковий підігрівач так
9 КПП/Трансмісія 8F+8R, РЕВЕРС
10 Колісна формула 4х4
11 Вал відбору потужності 540/1000
12 Блокування заднього диференціала так
13 Рульове управління гідравлічне
14 Зчеплення зчеплення подвійної дії, виробництво LUK
15 Розмір гуми передні/задні 8.3-20/12.4-28
16 Переднє крило так
17 Тягове зусилля, кН ≥12
18 Вантажопідйомність, кН ≥7,5
19 Габаритні розміри, ДхШхВ 3450×1650×2500 20 Колія передніх коліс, мм 1205
21 Колія задніх коліс, мм 1244-1425
22 Колісна база, мм 1890
23 Мін. агротехнічний просвіт, мм 305
24 Маса трактора без спорядження, кг 1960
25 Компресор так
26 Задні, передні груза так
27 Гідросистема/виходи 3
28 Обсяг паливного бака, л 45
29 Кабіна Герметична кабіна із фільтром салону; регульоване кермо; сонцезахисна шторка; обшивка салону; система обігріву; система кондиціювання; камера заднього огляду; радіо; прикурювач; USB-порт; покращене сидіння; запобіжний молоток; вогнегасник; склоомивач переднього та заднього скла
30 Задня навіска під шарнір
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш мінітрактор готовий до початку обкатки.
Купити мінітрактор KATA KE-454 за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. У випадку, якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви завжди можете зв'язатися з нашим менеджером, який з радістю проконсультують вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KATA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 45 к. с. |
| Об'єм бака | 45 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1960 кг |
| Колісна база | 1890 мм |
| Дорожній просвіт | 305 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/8 тому |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3450 мм |
| Ширина | 1650 мм |
| Висота | 2500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | є |
- Ціна: 530 400 ₴








