Характеристики:
Двигун: Виробник - WEICHAI-HUAFENGМодель - R4105IZT24
Об'єм (Л) - 4,65
Кількість циліндрів - 4
Євро - 2
Макс. потужність (к.с./кВт) - 105/77.2
Витрати палива (г/кВт/год) - ≤ 225
Пусковий підігрівач - так
Трансмісія та ВВП:
Трансмісія - 12F/12R (реверс)
Колісна формула - 4×4
Вал відбору потужності
(об/хв/РТО) - 540/1000
Блокування заднього диференціала
Гідравлічне рульове управління
Зчеплення подвійної дії
Колеса: Передні - 11.20-R24, Задні - 16,9-30(Переднє крило з бризковиком)
Підйомна потужність:Тягове зусилля (кН) - ≥ 24
Вантажопідйомність (кг) - ≥ 3000
Габаритні розміри:- ДхШхВ(мм) - 3970х1710х 2615
- Колія передніх коліс (мм) - 1275-1400
- Колія задніх коліс (мм) - 1270-1536
- Колісна база (мм) - 2200
- Мінімальний агротехнічний просвіт (мм) - 535
- Маса трактора без спорядження (кг) - 4000
- Компресор
- Задні/передні груза
- 4 Гідровиходи
- Лічильник годин
Кабіна комплектується:
-
Кондиціонер
-
Звукоізоляція
-
Радіо СD
-
Камера заднього огляду
-
Обігрівач
-
Дзеркало заднього виду
-
Регульоване сидіння водія з амортизацією
-
Пасок безпеки.
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш трактор готовий до початку обкатки.
Адресна доставка техніки по всій Україні. Ніяких передоплат. Трактор вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити Трактор ENEY TB1054 за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Галузі застосування трактора | Сільськогосподарські |
| Призначення трактора | Універсальні |
| Об'єм двигуна | 4650 куб. см |
| Потужність | 105 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 145 л |
| Маса | 4000 кг |
| Виробник | Еней |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3970 мм |
| Ширина | 1710 мм |
| Висота | 2615 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | є |
- Ціна: 1 188 640 ₴









