Мототрактор GARDEN SCOUT T-24 (GENERATION II)
З ТОПОВОЇ КОМПЛЕКТАЦІЄЮ І ОНОВЛЕННЯМИ
В комплекті: Фреза 140 див.; 2-х корпусний Плуг; ЗІП
гарантія: 12 міс.
Новий Скаут T-24 Generation II Х – це найпотужніший представник вже полюбилася українським користувачам лінійки.
Мототрактор Скаут T-24 Generation II Х – флагман в світі сільськогосподарської техніки
Безумовно, нова модель Скаут T-24 Generation II Х приємно вразити. Багато в чому завдяки впровадженим в неї оновлень.
Посилена рама з якісною зварюванням, перехресними зв'язками і збільшеною масою. Відповідно, простір для роботи водія теж стало більш широким і комфортним.
Наявність глушника вертикального типу попереджає займання від іскри і дозволило зробити більш високий кліренс. Для техніки агротехнічного призначення це – ключовий і вельми корисний момент.
В КПП, піддоні двигуна і гідравлічному баку присутні магніти, притягають стружку. Це значно подовжує термін служби трактора в цілому і кожної його деталі окремо.
Електросхема тепер зі стандартними запобіжниками.
КПП оснащена планетарним диференціалом, що не тільки позитивно позначається на прохідності машини, але також зберігає якість покришок на належному рівні ще тривалий час.
Завдяки задньому підвісу, загальною вантажопідйомністю 190 кг, і запатентованій системі кріплення навісного обладнання з шестерним ВОМом, мототрактор Скаут T-24 Generation II Х може взаємодіяти з 50 видами самих різних додаткових інструментів.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Двигун: ZS1115-T
Тип двигуна: 4-тактний, дизельний двигун горизонтального розташування
Максимальна потужність: 14,71 кВт / 24 к. с.
Номінальна потужність: 18,1 л. с. / 13,31 кВт
Об'єм двигуна: 1115 куб. см
Обороти двигуна: 2000 - 2200 об/хв
Кількість циліндрів: 1
Хід поршня/Діаметр циліндра: 115 мм
Система охолодження: Водяна
Запуск двигуна: Ручний стартер (Z - подібна рукоятка) + електричний стартер
Мастило двигуна: Шестерний насос із системою змащення розбризкуванням
Тип валу відбору потужності: Шків на маховику
Кількість передач: ( 3 + 1 ) x 2
Тип коробки передач: Механічна з планетарним диференціалом
Обсяг паливного бака: 9 л
Тип гальмівної системи: Двосторонній гальма сухого типу (барабаный механічний)
Тип зчеплення: Однодискове, сухого типу, з постійним зчепленням, фрикційного типу
Блокування диференціалу: Примусове блокування диференціала з автоматичною розблокуванням при включенні нейтральною або задньої передачі
Тип гідравлічного розподільника: Тривекторний розподільник з плаваючим положенням
Система світу: Дві фари, далекий / ближнє світло, сигнали, поворотникі
Звуковий сигнал: Клаксон
Датчики на приладовій панелі: Вольтметр | датчик температури охолоджуючої рідини | датчик тиску масла | лічильник мотогодин
Кількість гидровыходов: 2
Гідропідсилювач керма: Немає
Мінімальний радіус розвороту: 200 см
Привід від двигуна: Пара клиноподібних ременів B3410
Колісна формула: 4 х 2
Тип ВОМ: Ремінною + шестерний
Колія: 1100 - 1510 мм
Розмір передніх коліс: 6,00" - 12'
Розмір задніх коліс: 7,50" - 20'
Дорожній просвіт: 30 см
Робоча швидкість грунтофрез: 2-7 км/год
Габарити: 2500 / 1510 / 1400 мм
Маса: 790 кг
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш мінітрактор готовий до початку обкатки.
Доставка техніки безкоштовно по всій Україні. Ніяких передоплат. Мінітрактор вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити мінітрактор за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden Scout |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1115 куб. см |
| Об'єм бака | 9 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Колісна формула | 4×2 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 790 кг |
| Дорожній просвіт | 300 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Немає |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Стан | Новий |
| Кількість циліндрів | 1 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1510 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 117 990 ₴










