КВАДРОЦИКЛ Sok-Moto 125 Hummer
гарантія: 12 міс.
Sok-Moto 125 – це можливість насолодитися їздою і дорослому, і дитині. Всі технічні характеристики даної моделі на висоті, комплектація – якісна, тому і рівень безпеки досить високий. За рахунок пульта управління можна дати дитині можливість керувати транспортом самостійно під наглядом дорослих (перший час). Квадроцикл забезпечує комфортну їзду по дорогах будь-якої складності.
Технічні характеристики:
| Об'єм двигуна | 125 см3 |
| Тип двигуна |
карбюраторний, 4х тактний, 1-циліндр, повітряне охолодження |
| Номінальна потужність | 5,6 кВт/8 л. с. при 7500 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 8 N. m. При 6500 об/хв |
| Тип палива | бензин, не нижче А92 |
| Система охолодження | повітряне |
| Система запуску | элекстростартер |
| Трансмісія | автоматична варіатор F-N-R |
| Привід | ланцюговий |
Шасі
| Рама | сталева, трубчаста |
| Передня підвіска | важільна незалежна з амортизатором |
| Задня підвіска | залежна, пружинна амортизатор |
| Гальма | подвійні барабанні, механічні / дискові вентильовані, гідравлічні |
| Шини, розмір | передні 19х7-8, задні 18х9,5-8 |
Комплектація:
| Сигналізація | є |
| Пульт дистанційного керування | є |
| Спідометр | є |
| Захисні накладки для рук | є |
| Дзеркала | є |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш квадроцикл готовий до початку обкатки.
Доставка техніки здійснюється по всій Україні. Ніяких передоплат. Квадроцикл Вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити квадроцикл за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Ємність паливного бака | 3 л |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Тип приводу коліс | 2х4 |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Об'єм двигуна | 125 куб. см |
| Потужність двигуна | 8 к. с. |
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Рік випуску | 2020 |
| Стан | Новий |
| Тип | Квадроцикл |
| Виробник | Scorpion |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1490 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Висота | 990 мм |
| Вага | 95 кг |
- Ціна: 46 710 ₴





