Квадроцикл ODES ASSAILANT 800CC
гарантія: 12 міс.
Американське втілення потужності і швидкості!
Встановлено двоциліндровий двигун типу SONC об'ємом 800 см3 потужністю 62 к. с. здатний видавати вже на низьких оборотах 65 км/год, Максимальна швидкість – 100 км/ч. Встановлена система примусового рідинного охолодження, завдяки чому двигун витримує тривалий час високі навантаження без перегріву. З панелі управління мотоцикл легко адаптується під водія. Можна налаштувати їзду під досвідченого квадроциклиста і новачка. Власник, який тільки осягає їзду на цій техніці, може включити опцію обмеження швидкості.
Запуск двигуна здійснюється за допомогою електростартера/кикстартера.
Інжекторна система вприскування палива Delphi EFI. Аналогічні системи встановлюються на легендарних мотоциклах Harley&Davidson. Завдяки подачі палива безпосередньо в камеру згоряння інженери домоглися підвищення зниження витрати потужності на 10%. Так знизився витрата палива і ККД збільшився самого двигуна.
Коробка представлена канадським кліноременним варіатором CVTech з режимами: підвищена, знижена передачі. Вперед, нейтраль і задній хід. Є 2WD/4WD/4WD Lock які відповідають передачі крутного моменту на одну вісь, дві осі і блокування коліс.
На повнопривідній квадроцикл встановлені великі передні (26х9-14) і задні (26х11-14) шасі з легкосплавними дисками. Встановлено незалежні передня і задня підвіски. Масляні демпфери спереду і ззаду в поєднанні з котушкові пружинами гасять удари, які виходять від нерівностей пересіченій місцевості і забезпечують плавне похитування під час поїздок.
Кузов представлений інтегрованими сталевими трубчастими і високоміцними пластиковими обважуваннями. Така конструкція витримує основні удари і механічні пошкодження. Додатково мототехніка захищена посиленим переднім і заднім бампером.
В управлінні є все, що потрібно людині для ближніх і дальніх подорожей використання техніки в сільському господарстві, поїздів в ліс на відпочинок, полювання або рибалку.
- Чутливий кермо, ручки з захистом для рук і підігрівом.
- Встановлені дзеркала заднього виду.
- Сучасна світлодіодна оптика дає якісний сильний ближнє і дальнє світло.
- Щоб водій і пасажир не втомлювалися, зручні шкіряні крісла укомплектували спинками.
- Під одним з крісел є додаткова камера для речей. Передню платформу можна встановити додатковий багажник.
- Є фаркоп.
- У базову комплектацію до мототехніки йде лебідка, розрахована на 2500 фунтів або 1133 кг.
Технічні характеристики:
| Країна виробник | Америка |
| Потужність двигуна, л. с. | 62 л. с. при 6000 об/хв |
| Колісна формула | 4х4 |
| Тип двигуна | двоциліндровий, 4-тактний, інжектор, SOHC |
| Об'єм двигуна, см3 | 800 |
| Система запуску двигуна | електростартер/кікстартера |
| Система охолодження | рідинна |
| Коробка передач (КП) | автоматична (клиноремінний варіатор) |
| Режими | підвищена, знижена, вперед, нейтраль і задній хід / повнопривідна, режими 2WD/4WD/4WD Lock |
| Блокування диференціалу | є |
| Головна передача | пряма |
| Передні гальма | дводисковий |
| Задні гальма | дводисковий |
| Колісна база, мм | 1490 |
| Розмір коліс | передні 26х9-14, задні 26х11-14 |
| Габарити, ДхШхВ мм | 2270х1210х1430 |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш квадроцикл готовий до початку обкатки.
Доставка техніки здійснюється по всій Україні. Ніяких передоплат. Квадроцикл Вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити квадроцикл за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система вприскування палива | Інжектор |
| Тип приводу коліс | 4х4 |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Рідинне |
| Об'єм двигуна | 800 куб. см |
| Потужність двигуна | 62 к. с. |
| Максимальна швидкість | 100 км/год |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Стан | Новий |
| Виробник | ODES |
| Тип | Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Дорожній просвіт | 295 мм |
| Довжина | 2270 мм |
| Ширина | 1210 мм |
| Висота | 1430 мм |
| Вага | 305 кг |
- Ціна: 414 680 ₴










