МОТОЦИКЛ FORTE FT200-23N
Гарантія: 12 міс.
Країна виробник: Китай
Тип мотоцикла: Дорожній, двомісний
Мотоцикл Forte (Форте) FT200-23N оснащений чотиритактним одноциліндровим карбюраторним двигуном 164FML з балансуючим валом. Його обсяг 200 куб. см, потужність 14 кінських сил. Виробником передбачено повітряне охолодження, що збільшує термін служби двигуна навіть при інтенсивних навантаженнях. Мотоцикл заводиться електростартером для особливих ситуацій є ніжка кіка.
● Максимальна швидкість, заявлена виробником, 120 км/год. Цього цілком достатньо, щоб відчути приплив адреналіну.
● Мотоцикл дуже економічний, середня витрата на 100 км 2,2 літра. Враховуючи, що паливний бак розрахований на 14 літрів пального, Ви зможете довгий час знаходиться в русі без дозаправки.
● Максимальна вантажопідйомність мотоцикла 150 кг, його маса 110 кг.
● Сучасний агресивний дизайн порадує навіть найвибагливіших клієнтів
Характеристики FORTE FT200-23N:
Виробник/Бренд: Forte
Тип двигуна: 1-циліндровий, 4-тактний, бензиновий
Тип мотоцикла: дорожній, стріт
Об'єм двигуна, см3: 200
Обсяг паливного бака, л: 14
Пуск двигуна: кікстартера / електростартер
К-ть місць: 2
Обсяг масла в двигуні і КПП, л: 1.1
Система охолодження: повітряне
Балансувальний вал: є
Витрата палива, л/100км: 2.2
Max швидкість руху, км/год: 120
Ємність акумулятора, Ач: 7
Привід на заднє колесо: ланцюговий
Антиблокувальна система гальм (ABS):
Тип заднього гальма: барабанні
Тип переднього гальма: дискові
Передня підвіска: телескопічна вилка
Задня підвіска: Маятникова, з двома амортизаторами
Тип коробки передач: механічна
Кількість передач: 4
Розмір передніх шин: 2,75-18
Розмір шин задніх коліс: 3,25-18
Max вантажопідйомність, кг: 150
Габаритні розміри мотоцикла, мм (Д*Ш*В): 2090*715*1280
Вага, кг: 110
Країна виробник: Китай
Купити МОТОЦИКЛ FORTE FT200-23N за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. У випадку, якщо у вас виникнуть додаткові питання, ви завжди можете зв'язатися з нашим менеджером, який з радістю проконсультують вас.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Клас | Новий |
| Об'єм двигуна | 200 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 14 л |
| Витрата палива | 2.2 |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Максимальна швидкість | 120 км/год |
| Вага | 110 кг |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Рік випуску | 2020 |
| Клас мотоцикла | Кросовий |
| Потужність двигуна | 14 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2090 мм |
| Ширина | 715 мм |
| Висота | 1280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Мотоцикли |
- Ціна: 57 680 ₴






