Квадроцикл TIGER B-110 CC CARBON
гарантія: 12 міс.
Особливості квадроцикла TIGER B-110 CC CARBON:
- Квадроцикл оснащений чотиритактним одноциліндровим двигуном з примусовим повітряним охолодженням;
- Об'єм двигуна 110 куб. см, потужністю 7 кінських сил;
- Максимальна швидкість, яку розвиває цей компактний квадроцикл, 55 км / год;
- Запуск здійснюється за допомогою електростартера;
- Плавна коробка перемикання передач спрощує керування транспортом;
- Стійкість на крутих віражах;
- Транспорт оснащений двома багажниками (спереду і ззаду);
- У стандартній комплектації передбачено звуковий сигнал, дзеркала заднього виду, бічні крила і додаткові фари.
Характеристики:
- Тип двигуна: Чотиритактний, одноциліндровий;
- Охолодження: Повітряне охолодження;
- Паливна система: Карбюратор;
- Колісна формула: 4х2;
- Запуск: Електростартер;
- Головна передача: Варіатор з заднім ходом;
- Передні гальма: Барабанні;
- Шини: Гумові, камерні;
- Задні шини: 16x8.0-7;
- Габарити: 1530 * 925 * 1025 мм;
- Колісна база: 485 мм;
- Сухий вага: 83 кг;
- Максимальне навантаження: 96 кг;
- Ємність паливного бака: 2.8 л
- Максимальна швидкість: 55 км / год;
- Робочий об'єм: 110 см3;
- Максимальна потужність: 5.2 KW / 7500rpm;
- Максимальний крутний момент: 7.2 NM / 6000rpm;
- Коробка передач: Ланцюговий привід;
- Задні гальма: Гідравлічні дискові;
- Передні шини: 16x8.0-7;
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш квадроцикл готовий до початку обкатки.
Доставка техніки здійснюється по всій Україні. Ніяких передоплат. Квадроцикл Вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити квадроцикл за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Китай |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Ємність паливного бака | 2.8 л |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 110 куб. см |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Система запуску | Електростартер |
| Стан | Новий |
| Тип приводу коліс | 2х4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 83 кг |
| Висота | 1025 мм |
| Довжина | 1530 мм |
| Ширина | 925 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 170 ₴










