Квадроцикл TIGER B-200CC AUTOMATIC
гарантія: 12 міс.
Технічні характеристики:
| Потужність двигуна, л. с. | 11 |
| Колісна формула | 4х2 |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-тактний |
| Об'єм двигуна, см3 | 200 |
| Система запуску двигуна | електростартер |
| Система охолодження | повітряна |
| Коробка передач | варіатор |
| Головна передача | ланцюгова |
| Гальмівна система | передні гальма - дискові, задні - дискові |
| Подвеская | передня - незалежна, важільна з амортизаторами, задня - маятникова з одним пружинно-гідравлічним амортизатором |
| Максимальна швидкість руху, км/год | 60 |
| Максимальна вантажопідйомність, кг | 130 |
| Шини | передні - 23х7-10, задні - 22х10-10 |
| Паливний бак, л | 5 |
| Габарити, ДхШхВ | 1750х1200х1200 |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш квадроцикл готовий до початку обкатки.
Доставка техніки здійснюється по всій Україні. Ніяких передоплат. Квадроцикл Вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити квадроцикл за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Китай |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Ємність паливного бака | 5 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Потужність двигуна | 11 к. с. |
| Об'єм двигуна | 200 куб. см |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Система запуску | Електростартер |
| Стан | Новий |
| Тип приводу коліс | 2х4 |
| Тип | Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 390 ₴







