Міні-трактор JINMA JMT404СN
гарантія: 24 міс.
Сучасний повнопривідний універсальний трактор з кабіною JMT 404CN оснащений потужним двигуном об'ємом 2545 см3; коробкою передач з додатковим знижуючим рядом, що забезпечує 16 швидкостей для руху вперед і 4 швидкості для руху заднім ходом. Має малошумную трансмісію; потужний навісний механізм; швидкознімне буксирне пристрій; гідравлічне рульове керування. Завдяки конструктивним особливостям, просторою компонування робочого місця водія, трактор забезпечує високий рівень комфорту роботи водія. Кабіна оснащена системою обігріву та вентиляції. Встановлені магнітола і додатковий вентилятор.
Конструктивні особливості:
- Простора кабіна з круговим склінням
- Коробка передач 16+4
- Додатковий понижуючий ряд в коробці передач.
- Повітряний фільтр з високим забирачем і циклоном.
- Факельна свічка для підігріву повітря у вхідному колекторі.
- Зчеплення подвійної дії.
- Гідравлічне рульове управління з окремим бачком і гідравлічним насосом.
- Великий паливний бак під капотом.
- Магістраль повернення палива від форсунок.
- Розширювальний бачок у системі охолодження.
- Високий кліренс.
- Просторе місце оператора.
- Зручна підніжка з лівого боку.
- Посилений гидронавесной механізм з безступінчатим регулюванням висоти нижніх тяг.
- Окремий гідронасос для навісної системи.
- Зручний упор капота.
- Глушник і коліно глушника закриті захисним кожухом.
- Кріплення дисків коліс на закладних болтах.
- Захист ніпелів.
- Блокування диференціалу заднього мосту.
- Потужна оптика.
- Широкі педалі з великим ходом.
Комплектація:
- Комфортне регульоване сидіння з амортизатором.
- Електричний генератор 350 Вт.
- Електричні запобіжники плавкі автомобільного типу.
- Електронна панель приладів (лічильник мотогодин, покажчик тиску оливи, покажчик рівня палива, тахометр, покажчик температури води, покажчик напруги бортової мережі, аварійний заряд акумулятора та ін).
- Великі дзеркала заднього виду на жорстких кронштейнах.
- Електрична розетка для причепа.
- Маятниковий зчіпний пристрій для причепа.
- Дві гідромуфти.
- Рукоятка швидкого руління на кермі.
- Передні крила.
- Передні навісні вантажі 4х12 кг.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Номінальна потужність двигуна, л. с. (кВт) | 40 (29,4) |
| Колісна формула | 4х4 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 9,2 |
| Рульове управління | гидрообъемное |
| Формула перемикання передач | (4+1)х2х2 |
| Муфта зчеплення | дводискова |
| Кабіна | + |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 3350х1500х1940 |
| Експлуатаційна маса, кг | 1415 |
| ДВИГУН | |
| Модель двигуна | KM490BT |
| Тип двигуна | дизельний, 4-тактний, з безпосереднім вприскуванням |
| Число і розташування циліндрів | 4, вертикальне |
| Об'єм циліндрів, см3 | 2545 |
| Турбонаддув | — |
| Номінальні обороти колінчастого валу, об/хв | 2300 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт*год | ≤ 238 |
| Тиск уприскування палива, МПа (кгс/см2) | 18,5-19,0 (189-194) |
| Система запуску | електростартер |
| Безпечний пуск | блокування стартера педаллю зчеплення |
| Система охолодження | рідинна, закрита, з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини |
| Розширювальний бачок системи охолодження | + |
| Обсяг паливного бака, л | 28 |
| Паливний фільтр грубої очистки | Фільтр-відстійник |
| Паливний фільтр тонкої очистки | + |
| Повітряний фільтр | контактно-масляний: високий повітрозабірник з прозорим циклоном, масляна ванна, металева сітка |
| Підігрів повітря у впускному колекторі | электрофакельная свічка |
| Декомпрессор | — |
| Система змащення | комбінована, насосом і розбризкуванням |
| Масляний фільтр системи змащення | + |
| Тип масла в картері | масло моторне ДТЗ TURBO SYNT DIESEL 10W-40 API CF-4/SG |
| Обсяг масла в картері, л | 7,0 |
| ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА | |
| Тип трансмісії | механічна шестерна |
| Муфта зчеплення | суха, дводискова, кулачкова |
| Основна коробка передач | 4 швидкості вперед, 1 назад |
| Додаткові понижуючі коробки | 2 діапазону + 2 діапазону |
| Окрема реверсна коробка | — |
| Теоретична швидкість руху вперед, км/год | 1,75-26,4 |
| Теоретична швидкість руху назад, км/год | 2,28-11,02 |
| Гальма | на задніх колесах, барабанні, з механічним приводом, здвоєні педалі |
| Стоянкове гальмо | блокування основних гальм з допомогою важеля |
| Блокування заднього диференціалу | важелем |
| Передній міст | ведучий, що відключається, портального типу з бічними редукторами |
| Рульове управління | гидрообъемное з окремим насосом і окремим масляним баком |
| Гідроциліндр рульового управління | двосторонній симетричний |
| Рукоятка швидкого руління | + |
| Розмір передніх шин | 6.50-16 |
| Розмір задніх шин | 11.2-24 |
| Колісна база, мм | 1860 |
| Колія передніх коліс, мм | 1260 |
| Колія задніх коліс, мм | 1090; 1350 |
| Кліренс, мм | 300 |
| Агротехнічний просвіт, мм | 380 |
| Мінімальний радіус повороту без гальм, м | 4,2 |
| Мінімальний радіус повороту з гальмами, м | 3,4 |
| Додаткові вантажі передні/задні, (шт. х кг) | 6х24 / – |
| Тип масла в картері трансмісії і переднього мосту | Трансмісійне масло ДТЗ ТАД-17и SAE 85W-90 API GL-5 |
| Обсяг масла в картері трансмісії/ПВР, л | 14,0 / 6,0 |
| Тип масла в ГОРУ | ТМ «ДТЗ» HYDRA SYNT ISO НМ ISO 46 DIN HLP 46 |
| Об'єм масляного бака ГОРУ, л | 2,0 |
| ГІДРОНАВІСНА СИСТЕМА | |
| Задня навісна система | універсальна 3-точкова з гідропідйомником |
| Привід гідропідйомника | вбудований гідроциліндр, окремий шестерний гідронасос |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 650 |
| Управління гідропідйомником | трьохпозиційний гідророзподільник |
| Розміщення масла гідропідйомника | в порожнині гидроподъемного механізму |
| Гідравлічні виходи для підключення навісного обладнання | 1 напір/слив і 1 злив, з быстроразрывными муфтами, управління від основного гідророзподільника |
| Передня навісна система | — |
| Буксировальное пристрій | маятникова сережка з вертикальною неповоротної цапфой |
| Вал відбору потужності (ВОМ) | задній поздовжній, 6 шліців, Ø35 |
| Оберти валу відбору потужності (ВВП), об/хв | 630 |
| Можливість одночасного підключення ВОМ і буксирування | + |
| Конструкція бічних розтяжок і розкосів | нижні тяги з регулюванням, центральна верхня тяга, вертикальні стійки плавно по різьбі, бічні розтяжки – жорсткі регульовані |
| Тип робочої рідини гідросистеми | ТМ «ДТЗ» HYDRA SYNT ISO НМ ISO 46 DIN HLP 46 |
| Об'єм масляного бака гідросистеми, л | 9,0 |
| Додаткове обладнання | — |
| ЕРГОНОМІКА, ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ | |
| Кабіна водія | з вентиляцією, опаленням та оглядом 360 |
| Додаткове обладнання кабіни | магнітола, вентилятор, люк |
| Додаткові підніжки | з лівого боку |
| Сидіння водія | на амортизаторі, регулюється за відстанню до керма |
| Панель приладів | комбінована, зі стрілочними індикаторами |
| Напруга і ємність акумуляторної батареї (В / Ач | 12 / 80 |
| Вимикач маси | + |
| Генератор – тип, напруга (В), потужність (Вт) | змінного струму, 14, 350 |
| Світлове електрообладнання | основні передні фари, задня фара, задні ліхтарі, передні і задні покажчики поворотів |
| Електророзетка для підключення причепа | + |
| Інше електрообладнання | звуковий сигнал, аварійна сигналізація |
| Комплектація | металеві передні і задні крила , таблички для кріплення номерних знаків |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш мінітрактор готовий до початку обкатки.
Доставка техніки безкоштовно по всій Україні. Ніяких передоплат. Мінітрактор вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити мінітрактор за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinma |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 40 к. с. |
| Об'єм двигуна | 2545 куб. см |
| Об'єм бака | 28 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1415 кг |
| Колісна база | 1860 мм |
| Дорожній просвіт | 380 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3350 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 1940 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 384 120 ₴










