Квадроцикл HISUN 600
Хорошим прикладом високоякісної техніки є квадроцикл Hisun 600 купити який ви можете в нашому інтернет-магазині. Цей всюдихід відрізняється високою потужністю і продуктивністю, він ідеально підходить для любителів адреналіну.
Квадроцикли Хайсан відрізняються своєю високою якістю, яке може конкурувати з багатьма країнами-виробниками. Не дарма техніка, що випускається під цим брендом, входить в топ-5 в усьому світі.
Цей всюдихід обладнаний першокласним двигуном з потужністю 40 кінських сил при 6500 оборотах в хвилину. Двигун працює на бензині, виробником встановлено інжектор Delphi EFI. Для швидкого запуску передбачений електростартер, але, звичайно ж, для непередбачених ситуацій є кік-старт.
Щоб виключити ймовірність перегріву двигуна, фахівці встановили рідинну систему охолодження, яка обов'язково стане в нагоді вам в літню пору.
Надійна п'ятиступінчаста трансмісія обов'язково доведеться вам до душі. Повний привід забезпечує комфортне пересування по будь-яких типах дорожнього покриття: по асфальту, піску, снігу і навіть болоту. Квадроцикли не будуть перешкодою навіть горби, він легко подолає або навіть підніметься на схил.
Технічні характеристики:
Колісна формула4х4
Потужність, л. с., (кВт)40 к. с. при 6500 об/хв
Коробка передач (КПП)автоматична (клиноремінний варіатор)
Гальма задниедисковый на осі коліс
Габарити Д/Ш/В, мм2295х1200х1390
Колісна база, мм1437
Вага, кг305
Тип двигателябензиновый, 4-тактний, інжектор Delphi EFI
Обсяг двигателя550
Система охлажденияжидкостная
Блокування дифференциалаесть
Головна передачапрямая
Витрата топлива7
Система запуску двигателяэлектростартер/кікстартера
Тормозадисковые
Передня подвесканезависимая, подвійні A-подібні поперечні важелі, гвинтові пружини, амортизатори
РежимыL-H-N-R-P з режимом роботи 2WD/4WD/4WD Lock
Задня подвесканезависимая, подвійні A-подібні поперечні важелі, гвинтові пружини, амортизатори
Пластиковий обвесвысокопрочный пластик (передній відбійник, бічна грязезащиту, розширювачі арок)
Металевий обвеструбчатый, інтегрований
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш квадроцикл готовий до початку обкатки.
Доставка техніки здійснюється по всій Україні. Ніяких передоплат. Квадроцикл Вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити квадроцикл за кращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisun |
| Країна виробник | Китай |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Ємність паливного бака | 18 л |
| Система вприскування палива | Інжектор |
| Тип приводу коліс | 4х4 |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Рідинне |
| Об'єм двигуна | 550 куб. см |
| Потужність двигуна | 40 к. с. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2295 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1390 мм |
| Вага | 305 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Новий |
- Ціна: 305 900 ₴










