Трактор ZOOMLION RN 1104
Короткий опис
Потужність: 110 к.с.
Кількість циліндрів: 4
КПП вперед/назад: 16/8
Маса: 4300 кг.
Комплектація: ЗІП
Гарантія: 12 місяців.
Технічні характеристики:
| Модель двигуна | YC4A130-T302, турбокомпресор |
| Привід | 4х4 |
| Потужність | 81 кВт/110 к.с. |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм двигуна, см3 | 4837 |
| Тягове зусилля, кН | 21,7 |
| Тип палива | дизельне |
| Охолодження двигуна | рідинне |
| Тип повітряного фільтра | повітряно-вихровий, багатоступінчастий у масляній ванні. |
| Свічка розжарювання | прямий упорскування |
| Кількість передач у КПП | 16-вперед; 8-назад |
| Зчеплення | пневматичне, незалежне управління, подвійну дію |
| Маса | 4300 |
| Передні/задні вантажі | 220/160 кг |
| Габаритні розміри ДхШхВ, мм | 4600x2070x2978 |
| Колісна база, мм | 2350 |
| Колія передніх коліс, мм | 1655 |
| Колія задніх коліс, мм | 1620 |
| Кліренс, мм | 435 |
| Розмір передніх шин | 12,4-24 |
| Розмір задніх шин | 16,9-34 |
| Підсилювач керма | гідропідсилювач |
| Кількість гідронасосів | 2 |
| стоянкові гальма | є |
| ВОМ, швидкість обертання, об/хв. | 540/1000 |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг: | 2522 |
| Ємність паливного бака, л | 150 |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряють рівні оливи та технічних рідин, Ваш трактор готовий до початку обкатки.
Доставка техніки безплатна по всій Україні. Жодних передоплат. Трактор Вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші питання та показати техніку в дії.
Купити трактор за найкращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення телефоном, зв'язавшись із нашим менеджером, який зможе додатково проконсультуватися з вами.
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 110 к. с. |
| Підйомна сила | 2550 кг |
| Об'єм паливного бака | 150 л |
| Маса | 4300 кг |
| Виробник | Zoomlion |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 4600 мм |
| Ширина | 2700 мм |
| Висота | 2980 мм |
- Ціна: 1 468 320 ₴










