КВАДРОЦИКЛ Eхdrive SPIDER 110cc
гарантія: 12 міс.
Дитячий чотиритактний бензиновий квадроцикл SPIDER 110CC з ресурсним двигуном 110сс 4-х тактний має автоматичну коробку передач (DNR). Комплектується квадрик якісними амортизаторами, які реально відпрацьовують нерівності, квадрик має батьківський контроль і обмежувач швидкості (від 5 до 45 км/год), що дозволяє також стоячи осторонь контролювати за допомогою пульта поїздку дитини і в разі необхідності зупинити роботу двигуна. Квадроцикл виконаний в сучасному дизайні і з якісних матеріалів. Підійде модель дітям від 5-ти років, рекомендована навантаження до 70кг.
Особливості моделі:
- Возврастная група від 5-ти років
- Сталева рама;
- Електро — стартер;
- Колеса з оновленим внедорожним протектором;
- Двигун 4Т 110CC;
- Запалювання з ключа;
- Ручник (для зручного транспортування);
- Виконаний з якісних матеріалів, які прослужать довгу службу;
- Привід на задні колеса;
Характеристики
| Двигун: | 4Т 110 куб. |
| Коробка передач: | Автомат + задній хід |
| Максимальна швидкість (км/год): | 45 км |
| Середня витрата палива на 100 км: | ≥2 л |
| Охолодження: | Повітряне |
| Стартова система: | Електро Стартер |
| Трансмісія: | Ланцюговий привід |
| Гальма спереду: | Дискові гальма |
| Гальма ззаду: | Барабанні гальма |
| Шини спереду: | 145х7-6R |
| Покришки ззаду: | 145х7-6R |
| Максимальна вантажопідйомність (кг): | До 90 |
| МАСО-ГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ В ЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ | |
|---|---|
| Довжина (мм): | 1180 |
| Ширина (мм): | 650 |
| Висота (мм): | 580 |
| МАСО-ГАБАРИТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ В КОРОБЦІ | |
|---|---|
| Довжина (мм): | 1160 |
| Ширина (мм): | 580 |
| Висота (мм): | 800 |
Вся техника проходит качественную предпродажную подготовку, проверку всех узлов, проверяются уровни масла и технических жидкостей, Ваш квадроцикл готов к началу обкатки.
Доставка техники осуществляется по всей Украине. Никаких предоплат. Квадроцикл Вам привезет курьер нашей компании, который сможет ответить на все ваши вопросы и показать технику в действии.
Купить квадроцикл по лучшей цене в Украине вы можете в нашем интернет-магазине. Достаточно добавить технику в корзину и оставить свою контактную информацию. А также вы можете оформить заказ по телефону, связавшись с нашим менеджером, который сможет дополнительно проконсультировать вас.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Система запуску | Електростартер |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Тип приводу коліс | 2х4 |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Об'єм двигуна | 110 куб. см |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Стан | Новий |
| Тип | Квадроцикл |
| Виробник | Eхdrive |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1180 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 580 мм |
- Ціна: 39 330 ₴








