МІНІТРАКТОР KENTAVR 244S
комплектація: ЗІП
гарантія: 24 міс.
НОВА МОДЕЛЬ 2025
- Встановлено двигун КМ385ВТ
- Капот має новий сучасний дизайн
- Задні крила мають сучасний дизайн
- Захист під сидінням водія
- Комбінована панель приладів
- Встановлено нове сидіння підвищеного комфорту з підлокітниками
- Задні стоп сигнали та вказівники поворотів - світлодіодні
- Напіврівна підлога
- Два окремих гідронасоса
- Облицювання панелі приладів має сучасний дизайн
Мінітрактор KENTAVR 244S має повний привід (4×4) і надійний трициліндровий двигун.
Модель оснащена гідропідсилювачем рульового управління і високим кліренсом у 300 мм. Всі системи управління мають зручне розташування, а місце оператора цілком комфортне та зручне при повсякденному використанні.
Конструктивні особливості:
- Повний привід 4×4.
- 3-циліндровий двигун КМ385ВТ.
- Гідропідсилювач рульового управління.
- Великі колеса 6.50-16 / 9.5-24.
- Високий кліренс 300 мм.
- Зручне розташування систем управління.
- Просторе місце оператора.
- Задні гальма барабанного типу.
- Роздільні гальма задніх коліс.
Комплектація:
- Комфортне сидіння на амортизаторі.
- Звуковий сигнал, габаритні вогні, далекий/ближнє світло, покажчики поворотів.
- Дзеркала заднього виду.
- Вантажі задніх коліс.
- Крила передніх коліс.
- Вимикач маси.
- Задня додаткова фара.
- Покажчик тиску оливи, покажчик температури охолодної рідини, покажчик рівня палива, лічильник мотогодин, амперметр (5 покажчиків на панелі приладів).
- Електрична розетка для причепа.
- 2 гідравлічних виходу з швидкороз'ємними муфтами.
- 2 незалежних шестерних насосів для роботи навісного механізму і ГУР.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Номінальна потужність двигуна, л. с. (кВт) | 24 (17,6) |
| Колісна формула | 4х4 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 5,8 |
| Рульове управління | гидрообъемное |
| Формула перемикання передач | (4+1)х2 |
| Муфта зчеплення | однодискова, суха |
| Кабіна | – |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 3100х1500х1900 |
| Експлуатаційна маса, кг | 1310 |
| ДВИГУН | |
| Модель двигуна | КМ385ВТ |
| Тип двигуна | дизельний, 4-тактний, з безпосереднім вприскуванням |
| Число і розташування циліндрів | 3, вертикальне |
| Об'єм циліндрів, см3 | 1532 |
| Турбонаддув | – |
| Номінальні обороти колінчастого валу, об/хв | 2300 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт*год | ≤275 |
| Тиск уприскування палива, МПа (кгс/см2) | 18,5-19,0 (185-190) |
| Система запуску | електростартер |
| Безпечний пуск | блокування стартера педаллю зчеплення |
| Система охолодження | рідинна, закрита, з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини |
| Розширювальний бачок системи охолодження | + |
| Обсяг паливного бака, л | 18,5 |
| Паливний фільтр грубої очистки | WBF1235 без датчика наявності води у відстійнику, з пробкою для зливу води |
| Паливний фільтр тонкої очистки | СХ7085 |
| Повітряний фільтр | контактно-масляний: високий повітрозабірник з прозорим циклоном, масляна ванна, металева сітка |
| Підігрів повітря у впускному колекторі | электрофакельная свічка |
| Декомпрессор | – |
| Система змащення | комбінована, з насосом і розбризкуванням |
| Масляний фільтр системи змащення | + |
| Тип масла в картері | моторні масла для дизельних двигунів М-10Г2К, SAE 5W-30, 10W-30, 10W-40 |
| Обсяг масла в картері, л | 4,0 |
| ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА | |
| Тип трансмісії | механічна шестерна |
| Муфта зчеплення | суха, 1-дискова, постійно замкнутого типу |
| Основна коробка передач | 4 швидкості |
| Додаткові понижуючі коробки | 2 діапазону |
| Отдельная реверсная коробка | – |
| Теоретическая скорость движения вперед, км/ч | 2,11-32,19 |
| Теоретическая скорость движения назад, км/ч | 1,68; 7,75 |
| Тормоза | на задних колесах, барабанные, с механическим приводом, сдвоенные педали |
| Стояночный тормоз | блокировкой основных тормозов с помощью рычага |
| Блокировка заднего дифференциала | рычагом |
| Передний мост | ведущий, отключаемый |
| Рульове управління | гидрообъемное с отдельным насосом и отдельным масляным баком |
| Гидроцилиндр рулевого управления | двухсторонний симметричный |
| Рукоятка быстрого руления | + |
| Размер передних шин | 7.50-16 |
| Размер задних шин | 11.2-24 |
| Колесная база, мм | 1720 |
| Колея передних колес, мм | 1220, 1440 |
| Колея задних колес, мм | 1120 - 1450 |
| Клиренс, мм | 300 |
| Агротехнический просвет, мм | 350 |
| Минимальный радиус поворота без тормозов, м | 3,5 |
| Минимальный радиус поворота с тормозами, м | 3,1 |
| Дополнительные грузы передние/задние, (шт. х кг) | 4х12 / 2х22 |
| Тип масла в картере трансмиссии и переднего моста | Трансмиссионное ТАП-15, ТАД-17, Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 |
| Объем масла в картере трансмиссии/ПВМ, л | 14,0 / 3,0 |
| Тип масла в ГОРУ | МГ-46В, МГЕ-46В летом М-15В(С) зимой |
| Объем масляного бака ГОРУ, л | 1,2 |
| НАВЕСНАЯ СИСТЕМА | |
| Задняя навесная система | универсальная 3-точечная с гидроподъемником |
| Привод гидроподъемника | вбудований гідроциліндр, окремий шестерний гідронасос |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 420 |
| Управління гідропідйомником | трьохпозиційний гідророзподільник |
| Розміщення масла гідропідйомника | окремо в порожнині гидроподъемного механізму |
| Гідравлічні виходи для підключення навісного обладнання | 2 (1 напір/слив, 1 злив) з быстроразрывными муфтами, управління від основного гідророзподільника |
| Передня навісна система | – |
| Буксировальное пристрій | Знімна маятникова сережка з вертикальною неповоротної цапфой |
| Вал відбору потужності (ВОМ) | задній поздовжній, 6 шліців, Ø35 |
| Обороты вала отбора мощности (ВОМ), об/мин | 540 / 720 |
| Возможность одновременного подключения ВОМ и буксировки | + |
| Конструкция боковых растяжек и раскосов | нижние тяги не регулируются, центральная верхняя тяга, вертикальные стойки и боковые растяжки – плавно по резьбе |
| Тип рабочей жидкости гидросистемы | МГ-46В, МГЕ-46В летом М-15В(С) зимой |
| Объем масляного бака гидросистемы, л | 4,5 |
| Дополнительное оборудование | – |
| ЭРГОНОМИКА, ЭЛЕКТРООБОРУДОВАНИЕ | |
| Кабина водителя | – |
| Дополнительное оборудование кабины | – |
| Дополнительные подножки | с левой стороны |
| Сиденье водителя | на амортизаторе, регулируется по расстоянию до руля, без подлокотников |
| Панель приборов | пять отдельных круглых индикаторов, без подсветки |
| Напряжение и емкость аккумуляторной батареи, В / Ач | 12 / 80 |
| Выключатель массы | на рамке переднего моста слева |
| Генератор – тип, напряжение (В), мощность (Вт) | переменного тока, 14, 350 |
| Световое электрооборудование | основные передние фары, задняя фара, задние фонари, передние и задние указатели поворотов |
| Электророзетка для подключения прицепа | + |
| Другое электрооборудование | звуковой сигнал, аварийная сигнализация |
| Комплектация | металлические передние крылья с гибкими брызговиками, металлические задние крылья с гибкими брызговиками, таблички для крепления номерных знаков, капот с гидроподъемником |
Вся техника перед отправкой очень тщательно проверяется, заливается дизель, масла. То есть, к Вам минитрактор доставляем уже полностью готовый к работе!
Если вам понравился минитрактор, вы можете оформить заказ по телефону, связавшись с нашим менеджером, который сможет дополнительно проконсультировать вас. Или добавить трактор в корзину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Об'єм бака | 18.5 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1310 кг |
| Колісна база | 1720 мм |
| Дорожній просвіт | 350 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3100 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253 460 ₴







