ГЕНЕРАТОР Loncin LC 2500DC 230V 2.2kVA
бензиновий, однофазний
Модель LC 2500DC
Виробник Loncin
Країна-виробник Китай
Рік виробництва 2022
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
● ТИП = МОНОЦИЛІНДР
● ТИП ДВИГУНА = БЕНЗИНОВИЙ 4-Х ТАКТНИЙ
● ОБСЯГ ЦІЛІНДРУ = 196 СМ3
● ОХОЛОДЖЕННЯ = ПОВІТРЯ
● СТАРТЕР = РУЧНИЙ
● Паливо = НЕЕТІЛОВАНИЙ БЕНЗИН
● ЄМНІСТЬ = 10 л
● НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ = 2,0 kVA
● МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ = 2,2 kVA
● Номінальна напруга: 230V
● Номінальний струм: 8.7 А
● НОМІНАЛЬНА ЧАСТОТА = 50 Hz
● РОЗМІР (СМ) = 55,5 X 43,5 X 43,5
● ВАГА = 43 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loncin |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 555 мм |
| Висота | 435 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Вага | 43 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴










