Мінітрактор ДТЗ 244 (синій)






Короткий описПотужність: 24 к.с.
Кількість циліндрів: 3
КПП: 9+9
Привід: 4х4
Масса: 1530 кг
Комплектація: ЗІП
Гарантія: 3 роки
Технічні характеристики:
| Модель двигуна: | ДД390 |
| Потужність двигуна: | 24 к.с. |
| Колесная формула: | 4х4 |
| Тип двигуна: | дизельний, 4-х тактний, з безпосереднім уприскуванням б |
| Число і розташування циліндрів: | 3, вертикальное |
| Система пуску: | електростартер |
| Система охолодження: | рідинна, закрита з примусової циркуляцією охолоджувальної рідини |
| Об'єм двигуна: | 1909 |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна об/хв: | 2350 |
| Коробка передач (КП): | 9+9 |
| Зчеплення: | двухдискове |
| Вал відбору потужності (ВВП): | задній, шліцьовій |
| Тип насосу гідравлічної системи: | шестерний насос |
| Оберти ВВП, об/хв: | 540/1000 |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму:, кг: | 414 |
| Мінімальний кліренс, мм: | 350 |
| Колісна база мм: | 1700 |
| Колея коліс, мм : | передніх 1170, 1370; задніх: 1200, 1320, 1400 |
| Розмір шин: | передніх 7.50-16; задних: 11,2-28 |
| Швидкість пересування, км / год: | вперед 2,62–42,7; назад 2,56–41,6 |
| Обсяг паливного бака, л: | 39,0 |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм: | 3400х1500х2020 |
| Вага:, кг: |
1530 |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш мінітрактор готовий до початку обкатки.
Доставка техніки безкоштовна по всій Україні. Ніяких передоплат. Мінітрактор вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання і показати техніку в дії.
Купити мінітрактор за найкращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення по телефону, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1909 куб. см |
| Об'єм бака | 39 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1530 кг |
| Дорожній просвіт | 360 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Реверс | Немає |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3400 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 2020 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 010 ₴





