Мінітрактор ДТЗ 5504НКК
гарантія: 3 роки
(50 к.с., 4 цил., 4х4, 16+16, колеса 8,30-20/12,4-28, кабіна з опаленням, кодиціонером, 4 гідровиходи)
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Номінальна потужність двигуна, к.с. (кВт) | 50 (36, 8) |
| Колісна формула | 4х4 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 13,5 |
| Рульове управління | гідрооб'ємне |
| Формула перемикання передач | (4х2)+(4х2)хR |
| Муфта зчеплення | дводискова, суха, постійно замкнута |
| Кабіна | з кондиціонером і оглядом на 360° |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 4050х1720х2540 |
| ДВИГУН | |
| Модель двигуна | CF3С50Z-Т2 |
| Тип двигуна | дизельний, 4-тактний, з безпосереднім упроскуванням |
| Число й розташування циліндрів | 4, вертикальне |
| Об'єм двигуна, см³ | 2835 |
| Турбонадув | є |
| Номінальні оберти колінчастого валу, об/хв | 2400 |
| Система запуску | електростартер |
| Система охолодження | рідинна, з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини |
| Розширювальний бочок системи охолодження | немає |
| Повітряний фільтр | високий повітрозабірник, 4 ступені очищення |
| Підігрів повітря у впускному колекторі | електрична спіраль розжарювання |
| Система змащення | комбінована, з насосом і розбризкуванням |
| Тип масла в картері | ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
| Об’єм мастила в картері, л | 8,5 |
| ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА | |
| Тип трансмісії | механічна шестеренчаста |
| Муфта зчеплення | дводискова, суха, постійно замкнута |
| Основна коробка передач | 4 швидкості |
| Додаткові понижуючи коробки | 3 діапазони |
| Окрема реверсивна коробка | вперед-нейтраль-назад |
| Гальма | на задніх колесах, дискові, з механічним приводом, здвоєні педалі |
| Стоянкове гальмо | блокування основних гальм за допомогою важеля |
| Блокування диференціалу заднього мосту | педаллю |
| Передній міст | ведучий, вимикається, аркового типу з бічними редукторами |
| Рульове управління | гідрооб’ємне з окремим насосом |
| Рукоятка швидкого руління | є |
| Розмір передніх шин | 8.30-20 |
| Розмір задніх шин | 12,4-28 |
| Колісна база, мм | 2040 |
| Колія передніх коліс, мм | 1370 |
| Колія задніх коліс, мм | 1290 |
| Кліренс, мм | 350 |
| Агротехнічний просвіт, мм | 520 |
| Додаткові вантажі передні / задні, (шт. × кг) | 6х30/4х45 |
| Тип мастила в картері трансмісії та переднього мосту | ТМ «ДТЗ» ТАД-17и API GL-5 |
| Об’єм мастила в картері трансмісії/ПВМ, л | 25,0/9,0 |
| Тип мастила в ГОРУ | ТМ «ДТЗ» HYDRA SYNT ISO НМ ISO 46 DIN HLP 46 |
| НАВІСНА СИСТЕМА | |
| Задня навісна система | універсальна 3-точкова з гідропідйомником |
| Привід гідропідйомника | 2 виносні гідроциліндри |
| Примусове опускання | є |
| Управління гідропідйомником | гідророзподільник на 4 режими |
| Гідравлічні виходи для підключення навісного обладнання | 2 (2 напір/злив, 2 злив) з швидкороз’ємними муфтами, керування від основного гідророзподільника |
| Передня навісна система | немає |
| Буксирувальний пристрій | знімна маятникова сережка з вертикальною неповоротною цапфою, додатковий буксирувальний вузол |
| Вал відбору потужності (ВВП) | задній, поздовжній, 6 шліців |
| Оберти валу відбору потужності (ВВП), об/хв | 540 / 1000 |
| Конструкція бічних розтяжок та укосів | центральна верхня тяга, вертикальні стійки і бічні розтяжки - регулюються плавно по різьбі |
| Тип робочої рідини гідросистеми | ТМ «ДТЗ» HYDRA SYNT ISO НМ ISO 46 DIN HLP 46 |
| Додаткове обладнання | немає |
| ЕРГОНОМІКА, ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ | |
| Кабіна водія | ізольована, із суцільним склінням і круговим оглядом, з природною і штучною вентиляцією, з опаленням, склоочисником переднього скла |
| Додаткове обладнання кабіни | кондиціонер, передній склоочисник, задній склоочисник, магнітола |
| Сидіння водія | на амортизаторі, регулюється за жорсткістю, відстанню до керма |
| Панель приладів | комбінована електронна зі світловими індикаторами |
| Напруга та ємність акумуляторної батареї , В / А*год | 12/80 А*ч |
| Вимикач маси | під капотом |
| Генератор – тип, напруга (В),потужність (Вт) | змінного струму, 14, 750 |
| Світлове обладнання | основні передні фари, додаткові передні фари, задні фари, задні ліхтарі, передні та задні покажчики поворотів, повторювачі поворотів на стійках кабіни |
| Електророзетка для підключення причепа | є |
| Інше електрообладнання | звуковий сигнал, аварійна сигналізація |
| Комплектація | передні крила, металеві задні крила, таблички для кріплення номерних знаків, капот із пневматичним підйомником |
| Інше обладнання | кондиціонер |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш мінітрактор готовий до початку обкатки.
Якщо вам сподобався мінітрактор, ви можете оформити замовлення по телефону, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас. Або додати трактор в кошик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Потужність | 50 к. с. |
| Об'єм двигуна | 2835 куб. см |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 4050 мм |
| Ширина | 1720 мм |
| Висота | 2540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 200 ₴










