Мінітрактор ENEY ТY-404
гарантія: 24 міс.
Трактор ENEY TY404 без кабіни 1 Двигун LAIDONG 2 Модель KM490BT 3 Кількість циліндрів 4 Об’єм двигуна 4 2,54 5 Євро 2 6 Макс.потужність, к.с./кВт 40/29,4 7 Витрати палива, г/кВт/год 225 8 Пусковий підігрівач так 9 КПП/Трансмісія 10 8F+8R, РЕВЕРС Колісна формула 11 4х4 Вал відбору потужності 12 540/1000 Блокування заднього диференціала 13 так Рульове управління 14 гідравлічне Зчеплення 15 зчеплення подвійної дії Розмір гуми передні/задні 16 7,50-R16/12,4-R24 Переднє, заднє крило пластикові так
Тягове зусилля, кН ≥12,1 18 Вантажопідйомність, кН ≥7,8 19 Габаритні розміри, ДхШ 3100×1500 20 Колія передніх коліс, мм 1200 21 Колія задніх коліс, мм 1244-1425 22 Колісна база, мм 1850 23 Мін. агротехнічний просвіт, мм 395 24 Маса трактора без спорядження, кг 1400 25 Задні, передні груза так 26 Гідросистема/виходи 4-гідро розподільник, 3 плаваючі/1фіксуючі гідро виходи 3 пари задні, 1 пара спереду 27 Обсяг паливного бака, л 40 28 Розетка для причепа так 29 Компресор так
Вся техніка перед відправкою дуже ретельно перевіряється, заливається дизель, масла. Тобто, до Вас мінітрактор доставляємо вже повністю готовий до роботи!
Якщо вам сподобався мінітрактор, ви можете замовити його в пару кліків, щоб отримати доставку в найближчі дві доби. Для цього достатньо на сторінці товару додати до кошика мінітрактор, ціна якого вказана вище. Також ви можете оформити замовлення по телефону, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еней |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 40 к. с. |
| Об'єм двигуна | 2540 куб. см |
| Об'єм бака | 40 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1400 кг |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/8 тому |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3100 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 1770 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | є |
- Ціна: 340 860 ₴










