Опис трактора Kentavr F244XU
Сучасний повноприводний універсальний трактор Kentavr F244XU має 24-сильний двигун, об’єм якого 1,53 л; 4-швидкісну основну коробку передач та понижувальну, що забезпечує 8 швидкостей руху вперед і 2 швидкостей назад; однодискове зчеплення; посилену малошумну трансмісію; потужний навісний механізм; двошвидкісний вал відбору потужності (540/1000 об/хв); швидкознімний буксирувальний пристрій; гідравлічне рульове керування з окремим баком.
Відмінно підходить для сільськогосподарських та комунальних підприємств для виконання різного типу робіт, зокрема, транспортування під час збирання врожаю, всіх процесів обробки ґрунту (оранка, культивування, боронування, дискування), посіву, захисту рослин, навантажувальних робіт тощо.
Завдяки гідравлічній навісці використовується широкий спектр обладнання: плуг, культиватор, сівалка, дискова борона, ґрунтофреза, картоплесаджалка тощо.
Використовуючи повний привод, примусове блокування диференціалів та дві понижувальні передачі, забезпечуються високі прохідні якості. Може використовуватися в будь-яких умовах праці.
Оснащений просторою, знешумленою, майже повністю заскленою кабіною, що дає гарний огляд та зручність керування. Комфорту умовам праці додає система опалення. Важелі керування розташовані у відповідних місцях, мають інформативні написи. Це все забезпечує відповідний рівень комфорту.
Має оптимальні показники «ціна-якість», легкий в обслуговуванні, може використовуватися у господарствах різної спеціалізації та на підприємствах комунальної, будівельної та інших сфер.
Конструктивні особливості мінітрактора KENTAVR F244XU:
- економічний і надійний 3-циліндровий двигун;
- великий зручний паливний бак з бічним розташуванням;
- магістраль повернення палива від форсунок;
- прозорий циклон на повітрозабірнику повітряного фільтра;
- електрофакельна система підігріву повітря у вхідному колекторі;
- глушник і коліно глушника закриті захисним кожухом по всій довжині;
- безпечний пуск із блокуванням від педалі зчеплення;
- вал відбору потужності 2-швидкісний: 540/1000 об/хв;
- навісна система з посиленими нижніми тягами та гідропідйомником;
- гідросистема з окремими гідронасосом та масляною ванною;
- буксирувальний пристрій – швидкознімна маятникова тяга;
- передній ведучий міст портального типу з високими бічними редукторами;
- гідрооб’ємне рульове керування з окремими бачком та гідравлічним насосом;
- високі кліренс і агротехнічний просвіт;
- просторе місце оператора;
- зручне розташування систем керування;
- коробка передач із розширеним швидкісним діапазоном 8+2;
- великі широкі колеса: передні 7.50-16, задні 11.2-24;
- задні гальма барабанного типу;
- роздільні гальма задніх коліс;
- регульовані передня й задня колії;
- блокування диференціала заднього моста;
- рівна підлога кабіни;
- педалі зчеплення та гальма підвісного типу;
- важіль стоянкового гальма автомобільного типу.
Комплектація трактора KENTAVR F244XU:
- комфортне регульоване сидіння з амортизатором та регулюванням жорсткості;
- інформативна панель приладів: цифровий тахометр і лічильник мотогодин, цифровий покажчик рівня палива, стрілковий вольтметр, стрілкові індикатори температури двигуна й тиску мастила в системі змащення двигуна;
- додаткова підніжка з високим рифленням;
- руків’я швидкого рулювання;
- запобіжники зі світлодіодною індикацією виходу з ладу;
- електрична розетка для причепа;
- сучасні лінзовані фари;
- амортизатор капота;
- надійні замки капота;
- великі дзеркала заднього виду;
- 2 гідравлічні виходи зі швидкороз’ємними муфтами;
- передні навісні вантажі;
- вантажі задніх коліс;
- крила передніх коліс із гнучкими бризковиками;
- задні крила з гнучкими бризковиками;
- автоматичний вимикач маси;
- задня додаткова фара;
- передні та задні кріплення для реєстраційних номерів.
- USB-розетка для заряджання.
Технічні характеристики:
| Потужність двигуна, к.с. (кВт) | 24 (17,65) |
| Колесная формула | 4х4 |
| Тип двигуна | дизельный, 4-тактный, с непосредст-венным впрыском, без турбонаддува |
| Число і розташування циліндрів | 3, вертикальне |
| Система запуску двигуна | електростартер |
| Система охолодження | рідинна, закрита, з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини |
| Привід вентилятора системи охолодження | кліноременная передача |
| Об'єм двигуна, cм3 | 1530 |
| Діаметр циліндра / хід поршня, мм | 85 / 90 |
| Номінальна витрата палива двигуна, г/кВт*ч | ≤275 |
| Номінальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв | 2300 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 7,2 |
| Тип масла в двигуні | мінеральне або напівсинтетичне для дизельних двигунів |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт*ч | 2,31 |
| Коробка передач (КП) | (4+1)х2 |
| Тип масла в КПП і заднього моста | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
| Тип масла в передньому мосту | Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 (трансмісійне) |
| Блокування заднього диференціалу | + |
| Муфта зчеплення | суха 1-дискова постійно замкнутого типу |
| Головна передача | пряма |
| Рульове управління | механичне |
| Гальма | на задніх колесах, гальмівні барабани |
| Вал відбору потужності (ВВП) | задній, шліцьовій |
| Тип насосу гідравлічної системи | шестерний насос |
| Оберти валу відбору потужності (ВВП), об / хв | 540 / 1000 |
| Максимальна вантажопідйомність навісного механізму, кг | 420 |
| Мінімальний кліренс, мм | 315 |
| Колісна база, мм | 1660 |
| Колія коліс, мм | передніх 1220, 1440, задніх 1120, 1360, 1400 |
| Розмір шин | передніх 7.50-16 задніх 11.20-24 |
| Минимальный радиус поворота, м | без гальм 3,5 с гальмами 3,2 |
| Швидкість руху, км/г | вперед 0,37-30,64 назад 0,49-12,23 |
| Обсяг паливного бака, л | 18,5 |
| Обсяг картера двигуна, л | 4,5 |
| Обсяг картера КПП і заднього моста, л | 14,0 |
| Обсяг картера переднього моста, | 3,0 |
| Обсяг системи охолодження двигуна, л | 6,0 |
| Кількість гідравлічних виходів | 2 |
| Роз'єм під причіп (розетка) | + |
| Гідропідсилювач керма | + |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 3400x1490x2050 |
| Споряджена маса, кг | 1370 |
Вся техніка перед відправкою дуже ретельно перевіряється, заливається дизель, олії. Тобто, до Вас міні-трактор доставляємо вже повністю готовий до роботи!
Якщо вам сподобався міні-трактор, ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас. Або додати трактор у кошик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1530 куб. см |
| Об'єм бака | 18.5 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1370 кг |
| Колісна база | 1660 мм |
| Дорожній просвіт | 350 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3400 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 284 050 ₴






