Технічні характеристики:
| Потужність двигуна, к.с. (кВт) | 50 (36,8) |
| Колісна формула | 4х4 |
| Тип двигуна | дизельний, 4-тактний, KM495BT |
| Кількість та розташування циліндрів | 4, вертикальне |
| Система запуску двигуна | електростартер |
| Система охолодження | рідинна, закрита, з примусовою циркуляцією рідини, що охолоджує |
| Привід вентилятора системи охолодження | клиноременна передача |
| Об'єм двигуна, cм3 | 3170 |
| Номінальна витрата палива двигуна, г/кВт*год | ≤243 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 13,5 |
| Коробка передач (КП) | (4+4)х2 |
| Блокування заднього диференціалу | + |
| Муфта зчеплення | суха 2-дискова постійно замкнутого типу |
| Головна передача | пряма |
| Рульове керування | гідравлічне |
| гальма | на вторинному валу КПП, гальмівні барабани |
| Вал відбору потужності (ВОМ) | задній, шліцевий |
| Тип насоса гідравлічної системи | шестерний насос (НШ) для приводу навішування / НШ для роботи ГУР |
| Вантажопідйомність навісного | 880 кг |
| Обороти валу відбору потужності (ВОМ), об/хв | 540/1000 |
| Розмір шин | передніх 8.3-20, задніх 12.4-28 |
| Колія коліс | передніх 1205, задніх 1244-1425 |
| Кліренс, мм | 305 |
| Кількість гідравлічних виходів | 2 |
| Роз'єм під причіп (розетка) | + |
| Габарити ДхШхВ мм | 3450х1650х2500 |
| Споряджена маса, кг | 2100 |
Вся техніка перед відправкою дуже ретельно перевіряється, заливається дизель, масла. Тобто, до Вас мінітрактор доставляємо вже повністю готовий до роботи!
Якщо вам сподобався мінітрактор, ви можете замовити його в пару кліків, щоб отримати доставку в найближчі дві доби. Для цього достатньо на сторінці товару додати до кошика мінітрактор, ціна якого вказана вище. Також ви можете оформити замовлення по телефону, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еней |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 50 к. с. |
| Об'єм двигуна | 3170 куб. см |
| Об'єм бака | 40 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Колір | Зелений |
| Вага | 2000 кг |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/8 тому |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3450 мм |
| Ширина | 1650 мм |
| Висота | 2500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 840 ₴





