Мінітрактор DongFeng 404 DG2U
Мощность: 40 к.с.
Кількість циліндрів: 4
КПП: (4+4)х2
Привод 4х4
Маса: 1770 кг
Комплектація: ЗІП
Гарантія: 2 роки
Технічні характеристики:
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Номінальна потужність двигуна, к.с. (кВт) | 40 (29,4) |
| Колісна формула | 4х4 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 9,2 |
| Пуск двигуна | електростартер із безпечним пуском |
| Кермове керування | ГОРУ |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 3460х1570х2180 |
| Тип паливного насоса | плунжерний, рядний |
| Номінальна витрата мастила в двигуні, г/кВт·год | 240 |
| Коробка передач (КПП) | (4х2)+(4х2) |
| Зчеплення | суха, подвійна дії |
| Привод вентилятора системи охолодження | клінопасне передавання |
| Тип насоса гідравлічної системи | шестерень насос |
| Об'єм корпусу підіймача, л | - |
| Забезпечена маса, кг | 1780 |
| Номінальні оберти колінчастого вала двигуна, об/хв | 2400 |
| РАХУН | |
| РАХУН | |
| Тип двигуна | вертикальний, 4-циліндровий 4-тактний дизельний із водяним примусовим охолодженням і безпосереднім уприскуванням |
| Об'єм паливного бака, л | 28 |
| ТРАНСМІСІЯ, ГОДАВА | |
| ТРАНСМІСІЯ, ГОДАВА | |
| Теоретична швидкість руху вперед, км/год | 1,47-25,01 |
| Теоретична швидкість руху назад, км/год | 1,13—19,20 |
| Блокування диференціала заднього моста | Є |
| Розмір передніх шин | 7.50-16 |
| Розмір задніх шин | 12,4-24 |
| Колісна база, мм | 1890 |
| Колія передніх коліс, мм | 1200, 1400 |
| Колія задніх коліс, мм | 1200, 1300, 1400, 1520 |
| Мінімальний радіус розвороту без гальм, м | 4,0±0,2 |
| Мінімальний радіус розвороту з гальмами, м | 3,5±0,2 |
| НАВІСНА СИСТЕМА | |
| НАВІСНА СИСТЕМА | |
| Максимальна вантажність навісного механізму, кг | 665 |
| Оборки вала отбора мощности (ВВП), об/мин | 540/1000 |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряють рівні оливи та технічних рідин, Ваш мінітрактор готовий до початку обкачування.
Купити міні-трактор DONGFENG 404 G2U за найкращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. У разі, якщо у вас залишилися додаткові питання, ви завжди можете зв'язатися з нашим менеджером, який із радістю проконсультовує вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dongfeng |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 40 к. с. |
| Об'єм двигуна | 2545 куб. см |
| Об'єм бака | 28 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1670 кг |
| Колісна база | 1910 мм |
| Дорожній просвіт | 370 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/8 тому |
| Кількість циліндрів | 4 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3520 мм |
| Ширина | 1510 мм |
| Висота | 2180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 870 ₴










