КВАДРОЦИКЛ COMMAN HUNTER SCRAMBLER 150 CC (ПОЛУАВТОМАТ)
гарантія: 12 міс.
Квадроцикл Comman Hunter Scrambler 150cc: переваги оновленої моделі
Техніка виробника Comman користується великою популярністю в Україні. Однією з топових моделей є Hunter Scrambler 150cc. Невеликий об'єм двигуна робить цей варіант ідеальним і для початківця дорослого водія, і для дитини 10-15 років. Hunter Scrambler 150cc вважається однією з кращих моделей в своєму класі. Він часто отримує позитивні відгуки наших покупців. Квадроцикл підходить для використання на ділянці, прогулянок по лісі або пересіченій місцевості. Серед основних переваг квадроцикла світлодіодна оптика, бедлоки, дискові гальма: як передні, так і задні.
Квадроцикли Hunter Scrambler: технічні характеристики, переваги моделі
Стандартна комплектація даного квадроцикла має задатки спортивного при хорошому моторі з трьохшвидкісною коробкою передач. Першокласна Підвіска, зручна посадка і технічні характеристики, якими може похвалитися далеко не кожен всюдихід в даній ціновій категорії, - всім цим оснащений Comman Hunter Scrambler 150cc.
- Головною складовою квадроцикла є 4х тактний одноциліндровий двигун. Він оснащений повітряним охолодженням, яке допомагає стабілізувати температуру двигуна при інтенсивних навантаженнях і в жарку пору року. Робочий об'єм двигуна 150 кубічних сантиметрів. Його потужність 9 кінських сил. Електростартер полегшує запуск двигуна, але для непередбачених ситуацій є кік стартер.
- Максимальна швидкість квадроцикла, заявлена виробником, 80 кмч. При цьому показники прохідності на високому рівні: квадроцикл легко долає гірки і піднесення.
- Дана модель оснащена напівавтоматичною коробкою передач: 3 передачі переднього ходу, нейтральна і задня. Scrambler легко рушає навіть якщо встановлена друга або третя передача, але при цьому він долає будь-які височини на першій або другій передачі.
- Карбюраторна Паливна система. Обсяг паливного бака 4 літри. Запас ходу з повним баком близько 80-100 км.
- Серед переваг даної техніки посилена підвіска, зручна посадка як для дорослого, так і для дитини.
- Гідравлічна гальмівна система. Передні і задні гальма посилені, дискові. Саме дискові гальма були обрані не просто так: вони відрізняються довгим терміном служби і високою якістю.
- Передні і задні колеса збільшені. Розмір передніх 19 х 7-8, задніх 18 х 9,5-8. Був оновлений протектор для цих квадроциклів, виробник встановив протектор, який більше підходить для позашляхового використання.
Технічні характеристики:
| Потужність двигуна, к.с. | 9 |
| Колісна формула | 4х2 |
| Тип двигуна | бензиновий, 4-тактний |
| Об'єм двигуна, см3 | 150 |
| Система запуску двигуна | електростартер |
| Система охолодження | повітряна |
| Коробка передач | варіатор |
| Головна передача | ланцюгова |
| Гальмівна система | передні гальма - дискові, задні - дискові |
| Підвіска | передня - незалежна важільна з амортизаторами, задня - маятникова з одним пружинно-гідравлічним амортизатором |
| Максимальна швидкість руху, км / год | 55 |
| Максимальна вантажопідйомність, кг | 120 |
| Шини | передні - 19х7-8, задні - 18х9,5-8 |
| Паливний бак, л | 3,5 |
| Габарити, ДхШхВ | 1560х1100х1100 |
Доставка техніки здійснюється всією Україною. Жодних передоплат. Квадроцикл Вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші питання та показати техніку в дії.
Купити квадроцикл за найкращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення телефоном, зв'язавшись із нашим менеджером, який зможе додатково проконсультуватися з вами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comman |
| Тип приводу коліс | 2х4 |
| Об'єм двигуна | 150 куб. см |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система запуску | Електростартер |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Висота | 965 мм |
| Вага | 90 кг |
- Ціна: 59 000 ₴





