Квадроцикл DOZER Model 2-125
Гарантія: 12 міс.
Технічні характеристики
| Обсяг двигуна, см3 | 125 |
| Тип двигуна | карбюраторний, 4х тактний, 1-циліндр |
| Охолодження | воздушне |
| Потужність двигуна | 5,6 кВт/8 л.с. при 7500 об/хв |
| Паливо | бензин, не нижче А92 |
| Запуск двигуна | елекстростартер |
| КПП | автоматична варіатор F-N-R |
| Привід двигуна | ланцюгової |
| Рама | сталева, трубчаста |
| Передня підвіска | незалежна важільна з амортизатором |
| Задня підвіска | залежна, пружинна амортизатор |
| Гальма | дискові вентильовані, гідравлічні / дискові вентильовані, гідравлічні |
| Розмір коліс | передні 19х7-8, задні 18х9,5-8 |
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні масла і технічних рідин, Ваш квадроцикл готовий до початку обкатки.
Доставка техніки здійснюється по всій Україні. Ніяких передоплат. Квадроцикл Вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші питання і показати техніку в дії.
Купити квадроцикл за найкращою ціною в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Досить додати техніку в кошик і залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення по телефону, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Квадроцикл |
| Тип приводу коліс | 2х4 |
| Об'єм двигуна | 125 куб. см |
| Система вприскування палива | Карбюратор |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Коробка перемикання передач | Варіатор |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Головна передача | Ланцюгова |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система запуску | Електростартер |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1525 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 113 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 750 ₴





