Мінітрактор Horst L 244 XU
Гарантія 24 міс.






Ключові особливості мінітрактора Horst L244XU:
Характеристики
- ДВИГУН -
Модель двигуна КМ385ВТ
Тип двигуна Дизельний, 4-тактний, із безпосереднім упорскуванням
Кількість і розташування циліндрів 3, вертикальне
Об'єм двигуна, см³ 1532
Турбонаддув Немає
Номінальна потужність двигуна, к.с. (кВт) 24 (17,6)
Повітряний фільтр Контактно-масляний: масляна ванна, металева сітка, циклон
Підігрів повітря у впускному колекторі Електрофакельна свічка
Об’єм паливного бака, л 48
- ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА -
Тип трансмісії Механічна шестеренчаста
Формула перемикання передач (4+1)х2
Основна коробка передач 4 вперед, нейтраль, реверс
Додаткові понижувальні коробки 2 передачі, нейтраль
Окрема реверсивна коробка Немає
Муфта зчеплення Однофункціональна, однодискова, постійно замкнутого типу
Рульове керування Гідрооб’ємне, з окремим насосом та окремим масляним баком
Колісна формула 4×4
Гальма Задні, барабанні, механічні, роздільні педалі на праве і ліве колесо, синхронізація одночасної дії педалей
Блокування диференціала заднього мосту Є
Мінімальний радіус розвороту без гальм, м 4,95
Мінімальний радіус розвороту з гальмами, м 4,5
- ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ -
Номінальне тягове зусилля, кН 6,3
Експлуатаційна маса, кг 1540
Розмір передніх шин 7,5-16
Розмір задніх шин 11,2-24
Додаткові вантажі передні/задні, (од. × кг) 6×11 / 2×25
- НАВІСНА СИСТЕМА -
Задня навісна система Універсальна, 3-точкова
Привод гідропідйомника 2 гідроциліндри
Буксирувальний пристрій Знімна маятникова цапфа
Оберти вала відбору потужності (ВВП), об/хв 540-1000
Об’єм масляного бака гідросистеми, л 6
Гідравлічні виходи для підключення навісного обладнання 4 (2 напір/злив, 2 злив) зі швидкорозривними муфтами, керування від основного гідророзподільника
Додаткове обладнання Немає
- ЕРГОНОМІКА, ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ -
Кабіна водія Немає
Сидіння водія На амортизаторі, регулюється за відстанню до керма, з підлокітниками
Панель приладів Багатофункціональна електронна
Рівна підлога Є
Напруга та ємність генератора, В/А•год 14/750
Напруга та ємність акумуляторної батареї, В/А•год 12/100
Електророзетка для підключення причепа Є
Компресор Немає
Передні крила Сталеві
Магнітола Немає
Кондиціонер Немає
Кабіна з опаленням Немає
Додаткове обладнання Звуковий сигнал, аварійна сигналізація, дзеркала заднього виду, передні і задні фари, передні і задні покажчики поворотів, задній стоп-сигнал і габарити, освітлення кабіни
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні олії та технічних рідин, Ваш міні-трактор готовий до початку обкатки.
Доставка техніки безкоштовна по всій Україні. Жодних передоплат. Мінітрактор вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання та показати техніку у дії.
Придбати мінітрактор за найкращою ціною в Україні ви можете у нашому інтернет-магазині. Достатньо додати техніку до кошика та залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення за телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Хорст |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Об'єм бака | 50 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 1350 кг |
| Колісна база | 1820 мм |
| Дорожній просвіт | 330 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Кількість передач | 8 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 3 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3540 мм |
| Ширина | 1570 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 277 180 ₴







