Мототрактор KENTAVR 10D (1350) Дизель 4x4: опис 24 міс. гарантія
Мiнiтрактор KENTAVR 10D (1350) Дизель 4x4 — модель на 10 к.с. від відомої торгової марки Кентавр. Ця модель вирізняється хорошим поєднанням продуктивності, ефективності та споживання палива. Варта уваги надійність і міцність конструкції, безвідмовне функціонування у будь-який час року в умовах клімату України, легкий запуск при будь-якому температурному режимі і елементарне обслуговування.
Купити багатофункціональний мінітрактор Кентавр 10D з валом відбору потужності можна недорого, тим самим підвищивши рентабельність малого і середнього агробізнесу та комунальної діяльності з виконанням простих технічних завдань. На Кентавр 10D в нашому магазині безкоштовна доставка без передоплати. Надаються документи для реєстрації.
Застосування Кентавр 10D

Мiнiтрактор KENTAVR 10D (1350) Дизель 4x4 — це модель з універсальними можливостями та відмінними характеристиками прохідності. За рахунок підсиленного механізму вузла зчеплення, вантажопідйомності механізму в кг, є можливість агрегатувати навісні знаряддя різного принципу дії, пристрої, робочої ширини і ваги.
Збільшений до 270.00 мм кліренс дозволяє обробляти на будь-якому етапі вирощування просапні культури з різною шириною міжрядь без пошкодження рослин. Цьому ж сприяє і регульована ширина колії в діапазоні до 750.00 мм.
Міні-трактор Кентавр 10D оснащується ВВП на 500/900/1300 об./хв. Це - універсальний агрегат, з яким можна агрегатувати широкий спектр навісок.
Потенціалу потужності в 10 к.с. досить для того, щоб ефективно і з високою швидкістю обробляти городи, поля, сади та ділянки іншого призначення. Застосування мінітрактора Кентавр 10D доцільно не тільки в підготовчий період і при догляді за різними культурами, а й на етапі збору врожаю, прибирання території після завершення посівного сезону. За допомогою такої спецтехніки можна якісно очищати прибудинкову територію і дороги дворів від сміття, опалого листя, бруду, снігу.
Мiнiтрактор KENTAVR 10D (1350) Дизель 4x4 експлуатаційні особливості
Універсальність трактора Кентавр 10D обумовлена за рахунок наступних технічних характеристик:
- Потужність 10 к.с чи 9.00 кВт забезпечує 1-х циліндровий двигун моделі H186FAE. Охолодження двигуна - повітряне, примусове.
- Привід — 4x4 (повний привiд).
- Блокування диференціала: .
- Вал Відбору Потужності (ВВП) здійснює 500/900/1300 обертів за хвилину.
- Коробка передач - механічна, 3+1.
- Колісна база трактора - це передні шини розміром 4.00-8 і задні — 5.00-12. Протектор досить глибокий для легкого руху на різних ґрунтах, на нерівномірному рельєфі. Для захисту оператора від попадання бруду на робоче місце на передніх крилах встановлені гумові бризковики.
- Паливний бак на 5.50 літрів виключає необхідність частої дозаправки під час виконання робіт.
- Для комфортного управління та контролю над технічним станом мінітрактора є панель управління, ближнє світло, покажчики поворотів.
Колісна формула4х4 (повний привід)
Максимальна потужність, к.с.10
Робочий об'єм двигуна, см3406
Гідравлічна навісна система
ОдноточковаПідйомний механізммеханічний (ручний)
Кількість передач вперед3
Навісне обладнання в комплектіфреза
Диференціал заднього мостанемає
Привiд4x4 (повний привiд)
Рульове управліннячерв'ячне роликове
Кiлькiсть цилiндрiв1
Тип двигунадизельний
Потужність двигуна, к.с.10
обочий об'єм, см3406
Ємність паливного бака, л5.5
Кількість передач вперед / назад3+1
Оберти валу відбору потужності, (ВВП), об/хв.500/900/1300
Вся техніка проходить якісну передпродажну підготовку, перевірку всіх вузлів, перевіряються рівні олії та технічних рідин, Ваш міні-трактор готовий до початку обкатки.
Доставка техніки безкоштовна по всій Україні. Жодних передоплат. Мінітрактор вам привезе кур'єр нашої компанії, який зможе відповісти на всі ваші запитання та показати техніку у дії.
Придбати мінітрактор за найкращою ціною в Україні ви можете у нашому інтернет-магазині. Достатньо додати техніку до кошика та залишити свою контактну інформацію. А також ви можете оформити замовлення телефоном, зв'язавшись з нашим менеджером, який зможе додатково проконсультувати вас.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 10 к. с. |
| Об'єм двигуна | 406 куб. см |
| Об'єм бака | 5.5 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Вага | 250 кг |
| Дорожній просвіт | 250 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Немає |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Кількість циліндрів | 1 |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 1450 мм |
| Висота | 1330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверс | Немає |
- Ціна: 78 440 ₴








