ХАРАКТЕРИСТИКИ:
● Номінальна максимальна потужність [kVA] 5.5
● Номінальна тривала потужність [kVA] 5.0
● Частота [Hz] 50
● Номінальна напруга [V] 220
● Коефіціент = 1
● Кількість фаз 1
● Паливо = Бензин
● Охолодження Повітряне
● Тип двугуна 4 тактний
● Стартер ручний / електричний
● Паливний бак [л] 25
● Час безперервної роботи [г] 10
● Вага [кг] 75
● Висота 685 мм
● Ширина 515 мм
● Висота 535 мм
● Автоматичне регулювання напруги
● Двоконтурний захисний вимикач
● Блокований вимикач живлення
● Транспортувальний візок, кермо та колеса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zeppelin |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип палива | Бензин |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 4.4 кВт |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 685 мм |
| Висота | 535 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Вага | 75 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 000 ₴









